Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Máj,
2023
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Apríl
Máj 2023
Júne
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
1
2
3
4
5
6
7
17:00
Štvrtok 04
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BA Čaňa
17:30
Piatok 05
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
MBK Ružomberok
+
BA Čaňa
11:00
Sobota 06
1.liga Kadeti U17 - Gold
MBK Karlovka Bratislava "A"
+
B.S.C. Bratislava
10:00
Nedeľa< 07
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
YOUNG ANGELS U23 Košice
+
BK AS Trenčín U23
18:30
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
CBK U19 Košice
+
YOUNG ANGELS U19 Košice
11:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
MBK Stará Turá
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Piešťanské Čajočky
+
MBK Ružomberok
13:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
Inter Bratislava Yellow
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
BK Slovan Bratislava
+
YOUNG ANGELS U15 Košice
14:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
BK AS Trenčín U23
+
YOUNG ANGELS U23 Košice
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
ŠBK Šamorín
+
CBK U15 Košice
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
MBK Stará Turá
+
AKAPO Lučenec
11:00
1.liga Muži - Finálový turnaj
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
UNIPO BKM Iskra Svit U23
16:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
YOUNG ANGELS U19 Košice
+
CBK U19 Košice
11:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
BK Vráble
+
BKM Žilina
16:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BK Slovan Bratislava
12:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
BK AS Trenčín - MS
+
BAM Poprad
16:00
1.liga Muži - Finálový turnaj
BKM SPU Nitra
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
13:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
MIBA Stupava - MS
+
ŽBK Rožňava
16:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
BK Slovan Bratislava
+
CBK U15 Košice
16:00
1.liga Muži - Finálový turnaj
BKM SPU Nitra
+
ACADEMIC ŽU Žilina
16:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
Levy Senec
+
ŽBK Rožňava
16:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
BK AŠK Slávia Trnava
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
17:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Piešťanské Čajočky
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
17:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
B.S.C. Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava "A"
17:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
BK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Ružomberok
18:30
1.liga Kadeti U17 - Gold
BBK Bánovce nad Bebravou
+
BA Čaňa
17:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
ŠBK Šamorín
+
YOUNG ANGELS U15 Košice
18:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BA Čaňa
+
BBK Bánovce nad Bebravou
18:15
1.liga Muži - Finálový turnaj
UNIPO BKM Iskra Svit U23
+
ACADEMIC ŽU Žilina
8
9
10
11
12
13
14
11:00
Piatok 12
Finálový turnaj - juniori
DIAWIN Košice
+
MBA Prievidza
10:00
Sobota 13
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BK Lokomotíva Sereď
+
BK AS Trenčín
09:30
Nedeľa< 14
Finálový turnaj - juniori
1.BK Michalovce
+
BKM SPU Nitra
13:30
Finálový turnaj - juniori
BKM Iskra Svit
+
BK Lokomotíva Sereď
11:00
Finálový turnaj - juniori
BK Lokomotíva Sereď
+
BKM SPU Nitra
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
Piešťanské Čajočky
16:00
Finálový turnaj - juniori
Inter Bratislava
+
BKM SPU Nitra
13:30
Finálový turnaj - juniori
1.BK Michalovce
+
MBA Prievidza
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
MBK Ružomberok
+
MBK Stará Turá
18:30
Finálový turnaj - juniori
ŠBK Junior Levice
+
1.BK Michalovce
15:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
MBK Ružomberok
+
Piešťanské Čajočky
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
ŠBK Šamorín
+
Young Angels U17 Košice
16:00
Finálový turnaj - juniori
Inter Bratislava
+
BKM Iskra Svit
11:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
BK Slovan Bratislava
+
BA Čaňa
16:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
MBK Stará Turá
12:00
Finálový turnaj - juniori
BK Lokomotíva Sereď
+
MBA Prievidza
16:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
BK Slovan Bratislava
+
Young Angels U17 Košice
14:30
Finálový turnaj - juniori
ŠBK Junior Levice
+
BKM Iskra Svit
17:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
ŠBK Šamorín
+
BA Čaňa
15:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK AS Trenčín
18:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BKM Bardejov
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
17:00
Finálový turnaj - juniori
Inter Bratislava
+
DIAWIN Košice
18:30
Finálový turnaj - juniori
DIAWIN Košice
+
ŠBK Junior Levice
15
16
17
18
19
20
21
11:00
Piatok 19
Finálový turnaj - starší žiaci
B.S.C. Bratislava
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
11:00
Sobota 20
Finálový turnaj - starší žiaci
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
MBK Karlovka Bratislava
09:30
Nedeľa< 21
Finálový turnaj - starší žiaci
RIM Basket Košice
+
MBK Karlovka Bratislava
13:30
Finálový turnaj - starší žiaci
AKAPO Lučenec
+
BKM Iskra Svit
13:30
Finálový turnaj - starší žiaci
BKM Iskra Svit
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
MBK Stará Turá
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
16:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
MBK Stará Turá
+
YOUNG ANGELS U19 Košice
14:30
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
YOUNG ANGELS U19 Košice
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
CBK U15 Košice
+
BAM Poprad
16:00
Finálový turnaj - starší žiaci
Inter Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava
16:00
Finálový turnaj - starší žiaci
Inter Bratislava
+
B.S.C. Bratislava
12:00
Finálový turnaj - starší žiaci
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
BKM Iskra Svit
16:45
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
BAM Poprad
+
CBK U15 Košice
17:00
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
YOUNG ANGELS U23 Košice
+
MBK Stará Turá
12:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
MBK Stará Turá
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
17:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
MBK Stará Turá
18:30
Finálový turnaj - starší žiaci
MBA Prievidza
+
AKAPO Lučenec
12:30
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
YOUNG ANGELS U19 Košice
+
YOUNG ANGELS U23 Košice
18:30
1.liga mladé ženy U23 a juniorky U19
YOUNG ANGELS U23 Košice
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
14:30
Finálový turnaj - starší žiaci
AKAPO Lučenec
+
BSC Bratislava
18:30
Finálový turnaj - starší žiaci
MBA Prievidza
+
RIM Basket Košice
17:00
Finálový turnaj - starší žiaci
Inter Bratislava
+
MBA Prievidza
22
23
24
25
26
27
28
08:30
Piatok 26
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
ŠBK Šamorín
+
BKM Žilina
08:30
Sobota 27
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
MBK Ružomberok
+
YOUNG ANGELS U12 Košice
08:30
Nedeľa< 28
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
MBK Stará Turá
+
BK AŠK Slávia Trnava
09:00
Finálový turnaj - žiačky
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BKM Junior UKF Nitra
08:30
Finálový turnaj - žiačky
BAM Poprad
+
ORAVA BasCats
09:00
Finalový turnaj - kadeti
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BA Čaňa
10:00
Finálový turnaj - mladší žiaci
Inter Bratislava
+
B.S.C. Bratislava
10:00
Finálový turnaj - mladší žiaci
Inter Bratislava
+
MBA Prievidza
09:00
Finálový turnaj - žiačky
YOUNG ANGELS U14 Košice
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:30
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
BK AŠK Slávia Trnava
+
YOUNG ANGELS U12 Košice
10:30
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
BKM Žilina
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Muži - Finálový turnaj
BK AS Trenčín U23
+
ŠBK Handlová U23
10:30
Finálový turnaj - žiačky
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
ORAVA BasCats
10:30
Finálový turnaj - žiačky
BKM Junior UKF Nitra
+
YOUNG ANGELS U14 Košice
10:00
Finálový turnaj - mladší žiaci
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
Inter Bratislava
11:00
Finalový turnaj - kadeti
BK Lokomotíva Sereď
+
B.S.C. Bratislava
11:00
Finalový turnaj - kadeti
MBA Prievidza
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Piešťanské Čajočky
+
BK AŠK Slávia Trnava
12:00
Finálový turnaj - mladší žiaci
MBA Prievidza
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
12:00
Finálový turnaj - mladší žiaci
ŠBK Galaxy Košice
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
BA Čaňa
+
BK Lokomotíva Sereď
12:30
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
MBK Ružomberok
+
MBK Stará Turá
12:30
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
ŠBK Šamorín
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:30
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
BKM Žilina
+
MBK Ružomberok
13:30
Finalový turnaj - kadeti
BK MŠK Žiar nad Hronom
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
12:30
Finálový turnaj - žiačky
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
11:00
Finalový turnaj - kadeti
MBA Prievidza
+
B.S.C. Bratislava
13:30
Finálový turnaj - žiačky
BAM Poprad
+
YOUNG ANGELS U14 Košice
13:30
Finalový turnaj - kadeti
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
B.S.C. Bratislava
11:00
Finálový turnaj - žiačky
BKM Junior UKF Nitra
+
BAM Poprad
14:00
Finálový turnaj - mladší žiaci
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
BKM Iskra Svit
14:00
Finálový turnaj - mladší žiaci
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
B.S.C. Bratislava
12:00
Finálový turnaj - mladší žiaci
MBA Prievidza
+
ŠBK Galaxy Košice
14:30
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
YOUNG ANGELS U12 Košice
+
BKM Žilina
14:30
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
YOUNG ANGELS U12 Košice
+
MBK Stará Turá
12:15
1.liga Muži - Finálový turnaj
UNIPO BKM Iskra Svit U23
+
ŠBK Junior Patrioti Levice U23
15:30
Finálový turnaj - žiačky
ORAVA BasCats
+
BKM Junior UKF Nitra
14:30
Finálový turnaj - žiačky
ORAVA BasCats
+
YOUNG ANGELS U14 Košice
12:30
Finálový turnaj - staršie mini žiačky
ŠBK Šamorín
+
YOUNG ANGELS U12 Košice
16:00
Finalový turnaj - kadeti
Inter Bratislava Yellow
+
BA Čaňa
16:00
Finalový turnaj - kadeti
Inter Bratislava
+
RIM Basket Košice
13:00
Finálový turnaj - mladší žiaci
BKM Iskra Svit
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
16:00
Finálový turnaj - mladší žiaci
ŠBK Galaxy Košice
+
BK MŠK Žiar nad Hronom
16:00
1.liga Muži - Finálový turnaj
ŠBK Junior Patrioti Levice U23
+
BK AS Trenčín U23
13:00
Finálový turnaj - žiačky
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
ORAVA BasCats
6 more events ...
8 more events ...
3 more events ...
29
30
31
1
2
3
4