Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Piatok, 19. Máj 2023
Nasledujúci Deň
11:00
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Finálový turnaj - Starší žiaci U15 - 4.
B.S.C. Bratislava
vs
ŠKP BBC Banská Bystrica
1. rozhodca
Zuzana Lamošová
2. rozhodca
Helena Galádová
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:30
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Finálový turnaj - Starší žiaci U15 - 3.
AKAPO Lučenec
vs
BKM Iskra Svit
1. rozhodca
Kamila Višniarová
2. rozhodca
Zuzana Lamošová
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
SOŠ Priemyselných technológií, Učňovská 5
,
Košice - Šaca
Finálový turnaj - Mladé ženy U23 - 2.
MBK Stará Turá
vs
YOUNG ANGELS U19 Košice
1. rozhodca
Tomáš Kiss
2. rozhodca
Marek Viazanko
3. rozhodca
Komisár
Milan Brziak
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Finálový turnaj - Starší žiaci U15 - 1.
Inter Bratislava
vs
MBK Karlovka Bratislava
1. rozhodca
Jozef Stopka
2. rozhodca
Helena Galádová
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:45
Aréna Poprad
,
Poprad
Vyššia súťaž - 1. liga Staršie žiačky U15 - Baráž o postup na MSR - 1.
BAM Poprad
vs
CBK U15 Košice
1. rozhodca
Eduard Cetl
2. rozhodca
Robert Hudák
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:30
ŠH gym. Tajovského
,
Banská Bystrica
Vyššia súťaž - 1. liga Staršie žiačky U15 - Baráž o postup na MSR - 4.
Slávia ŠKP Banská Bystrica
vs
MBK Stará Turá
1. rozhodca
Jakub Izák
2. rozhodca
Jakub Nagy
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:30
SOŠ Priemyselných technológií, Učňovská 5
,
Košice - Šaca
Finálový turnaj - Mladé ženy U23 - 1.
YOUNG ANGELS U23 Košice
vs
Slávia ŠKP Banská Bystrica
1. rozhodca
Richard Sirocký
2. rozhodca
Milan Andráši
3. rozhodca
Komisár
Milan Brziak
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:30
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Finálový turnaj - Starší žiaci U15 - 2.
MBA Prievidza
vs
RIM Basket Košice
1. rozhodca
Kamila Višniarová
2. rozhodca
Martin Kuchár
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca