Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Nedeľa, 21. Máj 2023
Nasledujúci Deň
09:30
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Finálový turnaj - Starší žiaci U15 - 9.
RIM Basket Košice
vs
MBK Karlovka Bratislava
1. rozhodca
Helena Galádová
2. rozhodca
Martin Kuchár
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
SOŠ Priemyselných technológií, Učňovská 5
,
Košice - Šaca
Finálový turnaj - Mladé ženy U23 - 5.
MBK Stará Turá
vs
Slávia ŠKP Banská Bystrica
1. rozhodca
Richard Sirocký
2. rozhodca
Marek Viazanko
3. rozhodca
Komisár
Milan Brziak
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
ZŠ Juhoslovanská, Košice
,
Košice
Vyššia súťaž - 1. liga Staršie žiačky U15 - Baráž o postup na MSR - 3.
CBK U15 Košice
vs
BAM Poprad
1. rozhodca
Róbert Cibulka
2. rozhodca
Tobias Kisty
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:00
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Finálový turnaj - Starší žiaci U15 - 10.
ŠKP BBC Banská Bystrica
vs
BKM Iskra Svit
1. rozhodca
Martin Kuchár
2. rozhodca
Helena Galádová
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:00
Športová hala, Stará Turá
,
Stará Turá
Vyššia súťaž - 1. liga Staršie žiačky U15 - Baráž o postup na MSR - 2.
MBK Stará Turá
vs
Slávia ŠKP Banská Bystrica
1. rozhodca
Tomáš Szarka
2. rozhodca
Danka Gybeľová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:30
SOŠ Priemyselných technológií, Učňovská 5
,
Košice - Šaca
Finálový turnaj - Mladé ženy U23 - 6.
YOUNG ANGELS U19 Košice
vs
YOUNG ANGELS U23 Košice
1. rozhodca
Tomáš Kiss
2. rozhodca
Milan Andráši
3. rozhodca
Komisár
Milan Brziak
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:30
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Finálový turnaj - Starší žiaci U15 - 11.
AKAPO Lučenec
vs
BSC Bratislava
1. rozhodca
Jozef Stopka
2. rozhodca
Zuzana Lamošová
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
ŠH Vietnamská 21/A, Bratislava
,
Bratislava
Finálový turnaj - Starší žiaci U15 - 12.
Inter Bratislava
vs
MBA Prievidza
1. rozhodca
Jozef Stopka
2. rozhodca
Kamila Višniarová
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca