-
09:00
BKM Bardejov vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
09:00
AKAPO Lučenec vs ŠBK Galaxy Košice
-
09:00
RIM Basket Košice vs Loptoši Rožňava
-
09:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS vs B.S.C. Bratislava
-
09:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Vráble
-
09:00
BKM Junior UKF Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
Young Angels U13 Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
10:00
MIBA Stupava/Lozorno vs BK Gabko Senec - MS
-
10:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs MBA Prievidza
-
10:00
Šinter Vrakuňa - MS vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:00
TYDAM UPJŠ Košice vs BKM Bardejov
-
10:00
BAM Poprad vs CBK U14 Košice
-
10:15
B.S.C. Bratislava vs MIBA Stupava/Lozorno
-
10:30
1.BK Michalovce vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:30
MBK Ružomberok vs YOUNG ANGELS U12 Košice
-
10:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Vráble
-
10:30
MBK Ružomberok vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
10:30
BK Slovan Bratislava A vs MBK Stará Turá
-
10:45
BKM Bardejov vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
10:45
MBK Victoria Žilina vs BKM Iskra Svit
-
10:45
BKM Junior UKF Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
BKM Žilina vs BAM Poprad
-
11:00
IBAS Bratislava - MS vs MBK Stará Turá
-
11:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BK Slovan Bratislava
-
11:00
BK Lokomotíva Sereď vs Piešťanské Čajočky
-
11:15
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
11:30
Young Angels U13 Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
11:30
MIBA Stupava/Lozorno vs BK Gabko Senec - MS
-
11:30
Šinter Vrakuňa - MS vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:30
ŠBK Junior Levice vs Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS
-
11:30
TYDAM UPJŠ Košice vs BKM Bardejov
-
11:30
BAM Poprad vs CBK U14 Košice
-
12:00
AKAPO Lučenec vs MBK Victoria Žilina
-
12:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs RIM Basket Košice
-
12:00
BK Slovan Bratislava A vs MBK Stará Turá
-
12:15
MBK Ružomberok vs YOUNG ANGELS U12 Košice
-
12:15
IBAS Bratislava - MS vs MBK Stará Turá
-
12:15
MBK Ružomberok vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
12:30
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs MBA Prievidza
-
12:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs BK Slovan Bratislava
-
12:45
MIBA Stupava/Lozorno vs Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS
-
13:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MBK Karlovka Bratislava
-
13:00
BKM Žilina vs BAM Poprad
-
13:00
BK Lokomotíva Sereď vs Piešťanské Čajočky
-
13:30
BKM Iskra Svit vs ŠBK Galaxy Košice
-
13:30
Loptoši Rožňava vs 1.BK Michalovce
-
14:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs MBA Prievidza
-
14:00
B.S.C. Bratislava vs ŠBK Junior Levice
-
14:30
BK Slovan Bratislava B - MS vs ŠBK Šamorín
-
15:00
ŠBK Galaxy Košice vs MBK Victoria Žilina
-
15:00
1.BK Michalovce vs RIM Basket Košice
-
15:15
ŠBK Junior Levice vs MIBA Stupava/Lozorno
-
15:30
BK Inter Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
16:00
BK Slovan Bratislava B - MS vs ŠBK Šamorín
-
16:30
BKM Iskra Svit vs AKAPO Lučenec
-
16:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs Loptoši Rožňava
-
17:00
MBA Prievidza vs BK Inter Bratislava