Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Nedeľa, 28. Apríl 2024
Nasledujúci Deň
ŠH Medická 4
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ - 210319
BKM Bardejov
vs
TYDAM UPJŠ Košice
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
ŠH Medická 4
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ - 210342
BKM Bardejov
vs
TYDAM UPJŠ Košice
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
09:00
ZŠ Juhoslovanská, Košice
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ - 230482
CBK Košice
vs
BA Čaňa
1. rozhodca
Michaela Zubáková
2. rozhodca
Timotej Soják
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
09:30
ZŠ S.Chalupku
,
Prievidza
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred - 210258
BBGP Prievidza
vs
Piešťanské Čajočky
1. rozhodca
Andreas Cmar
2. rozhodca
Dušan Gatial
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
Gymnázium Vráble
,
Vráble
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ - 210058
BK Vráble
vs
BK AŠK Slávia Trnava
1. rozhodca
Daniel Buchala
2. rozhodca
Adam Jedlička
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:30
ZŠ Juhoslovanská, Košice
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ - 230483
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
vs
TYDAM Košice
1. rozhodca
Michaela Zubáková
2. rozhodca
Timotej Soják
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:00
ZŠ nám. Mládeže
,
Zvolen
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Skupina D - 210458
BC Komárno - MS
vs
BK ZŠ Zvolen - MS
1. rozhodca
Ivan Holík
2. rozhodca
Boris Krestianko
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:00
ŠH gymn. Štítnická
,
Rožňava
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ - 210383
MBK Ružomberok
vs
ŽBK Rožňava
1. rozhodca
Samuel Barkász
2. rozhodca
Tamara Pillárová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:30
ZŠ S.Chalupku
,
Prievidza
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred - 210259
Piešťanské Čajočky
vs
BKM Žilina
1. rozhodca
Andreas Cmar
2. rozhodca
Dušan Gatial
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:00
ZŠ Juhoslovanská, Košice
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ - 230484
CBK Košice
vs
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
1. rozhodca
Michaela Zubáková
2. rozhodca
Timotej Soják
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:00
Gymnázium Vráble
,
Vráble
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ - 210059
BK AŠK Slávia Trnava
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Daniel Buchala
2. rozhodca
Adam Jedlička
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:45
ŠH Medická 4
,
Košice
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ - 230461
TYDAM Košice
vs
BKM Bardejov
1. rozhodca
Boris Lacko
2. rozhodca
Lucia Škvareková
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:00
ŠH Hajdóczyho
,
Trnava
Nižšia súťaž - 2.liga muži - Finálový turnaj - 100203
BK Dolný Kubín
vs
BK MŠK Kežmarok
1. rozhodca
Jerguš Valachovič
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Michal Šramko
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:15
ZŠ S.Chalupku
,
Prievidza
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred - 210260
BKM Žilina
vs
BBGP Prievidza
1. rozhodca
Andreas Cmar
2. rozhodca
Dušan Gatial
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
ZŠ nám. Mládeže
,
Zvolen
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Skupina D - 210459
BK ZŠ Zvolen - MS
vs
BK Lokomotíva Sereď - MS
1. rozhodca
Ivan Holík
2. rozhodca
Boris Krestianko
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
ZŠ nám. Mládeže
,
Zvolen
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Skupina D - 210460
BK Lokomotíva Sereď - MS
vs
BC Komárno - MS
1. rozhodca
Ivan Holík
2. rozhodca
Boris Krestianko
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
Gymnázium Vráble
,
Vráble
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ - 210060
ŠBK Šamorín
vs
BK Vráble
1. rozhodca
Daniel Buchala
2. rozhodca
Adam Jedlička
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
ŠH Hajdóczyho
,
Trnava
Nižšia súťaž - 2.liga muži - Finálový turnaj - 100204
MŠK BO Holíč
vs
MBK Slávia Trnava
1. rozhodca
Martin Margala
2. rozhodca
Marek Turčin
3. rozhodca
Komisár
Michal Šramko
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca