Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Máj,
2022
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Apríl
Máj 2022
Júne
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
25
26
27
28
29
30
1
09:00
Nedeľa< 01
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
ŠBK Galaxy Košice
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
MBK Stará Turá
+
ŠBK Šamorín
11:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice orange
+
RIM Basket Košice
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BKM Junior UKF Nitra
+
BAM Poprad
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BKM Bardejov
+
TYDAM UPJŠ Košice
12:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
MBK Stará Turá
+
ŠBK Šamorín
12:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
12:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BKM Bardejov
12:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BKM Bardejov
+
TYDAM UPJŠ Košice
13:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BKM Junior UKF Nitra
+
BAM Poprad
13:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad
+
BKM Žilina
13:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
14:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BKM Bardejov
14:00
2.liga muži - Východ
BK UVL Košice
+
BK ŠPD Rožňava
14:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad
+
BKM Žilina
2
3
4
5
6
7
8
15:00
Streda 04
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BAM Poprad
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
16:30
Štvrtok 05
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
ŠBK Šamorín
15:30
Piatok 06
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
ŠBK Galaxy Košice
+
Levy Senec
00:00
Sobota 07
1.liga Starší mini U12 - Východ
1.BK Michalovce
+
ABOVIA 96 Košice
10:00
Nedeľa< 08
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
ORAVA BasCats
+
BKM Žilina
15:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
YOUNG ANGELS U11 Košice
+
TYDAM Košice
18:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
ŠBK Šamorín
17:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
Inter Bratislava
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
16:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BKM Petržalka - Five Stars
18:15
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
ABOVIA 96 Košice
10:00
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
MBK Liptovský Mikuláš
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
16:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
+
CBK U13 Košice
19:30
1.liga Starší mini U12 - Západ
BK Inter Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BKM Bardejov
11:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBK Karlovka Bratislava
+
AKAPO Lučenec
16:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BAM Poprad
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Šamorín
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK Vráble - MS
+
IBAS Bratislava - MS
17:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
YOUNG ANGELS U11 Košice
+
TYDAM Košice
09:00
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
ŠBK Galaxy Košice
+
MBK AŠK Slávia Trnava
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
ORAVA BasCats
+
BKM Žilina
17:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BKM Petržalka - Five Stars
09:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBA Prievidza
+
BKM SPU Nitra - MS
11:45
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBA Prievidza
+
B.S.C. Bratislava
17:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
+
CBK U13 Košice
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
IBAS Bratislava - MS
12:00
2.liga muži - Východ
BK ŠPD Rožňava
+
BK Dolný Kubín
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BAM Poprad
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
12:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK Vráble - MS
+
IBAS Bratislava - MS
09:30
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
B.S.C. Bratislava
13:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM Košice
+
YOUNG ANGELS U11 Košice
13:00
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
BKM Iskra Svit
+
MBK Victoria Žilina
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
B.S.C. Bratislava
13:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
YOUNG ANGELS U12 Košice
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
AKAPO Lučenec
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
15:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
YOUNG ANGELS U12 Košice
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
Young Angels U13 Košice
+
ŽBK Rožňava - MS
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ŠBK Šamorín
+
MBK Stará Turá
51 more events ...
9
10
11
12
13
14
15
17:00
Pondelok 09
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MIBA Stupava/Lozorno
16:00
Streda 11
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
16:00
Štvrtok 12
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MBA Prievidza
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
16:30
Piatok 13
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Lokomotíva Sereď
09:00
Sobota 14
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
00:00
Nedeľa< 15
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
RIM Basket Košice
+
BKM Iskra Svit
19:30
2.liga muži - Východ
BK UVL Košice
+
RIM Basket Košice
16:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
ŠBK Galaxy Košice
+
RIM Basket Košice
18:15
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Lokomotíva Sereď
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
AKAPO Lučenec
+
ŠBK Galaxy Košice
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
Inter Bratislava
16:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Slovan Bratislava A
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
RIM Basket Košice
+
Loptoši Rožňava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM Košice
+
BAM Poprad
18:15
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS
+
B.S.C. Bratislava
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK Vráble - MS
+
ŠINTER Vrakuňa MS
18:15
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Slovan Bratislava A
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Vráble
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ŠBK GALAXY Košice orange
09:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
BKM Junior UKF Nitra
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
BK AS Trenčín - MS
+
ŠBK Handlová - MS
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
Young Angels U13 Košice
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
10:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
MIBA Stupava/Lozorno
+
BK Gabko Senec - MS
10:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
BKM Žilina - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
MBA Prievidza
10:30
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
Inter Bratislava
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
Šinter Vrakuňa - MS
+
MBK Karlovka Bratislava
11:15
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Svit
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BKM Bardejov
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM Košice
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
BAM Poprad
+
CBK U14 Košice
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK Vráble - MS
+
ŠINTER Vrakuňa MS
10:15
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MIBA Stupava/Lozorno
11:30
1.liga Žiačky U14 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
1.BK Michalovce
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
11:45
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BA Čaňa
+
BKM Bardejov
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
MBK Ružomberok
+
YOUNG ANGELS U12 Košice
12:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBK Karlovka Bratislava
42 more events ...
9 more events ...
16
17
18
19
20
21
22
15:30
Streda 18
1.liga Starší mini U12 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBA Prievidza
00:00
Sobota 21
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BAM Poprad
+
CBK U11 Košice
08:00
Nedeľa< 22
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BAM Poprad
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BAM Poprad
+
CBK U11 Košice
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BKM Bardejov
+
YOUNG ANGELS U11 Košice
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
ŠBK Šamorín
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
MBK Ružomberok
+
BKM Junior UKF Nitra
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
ŠBK Šamorín
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BAM Poprad
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ABOVIA 96 Košice
10:00
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
MBK Victoria Žilina
+
Levy Senec
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BA Spartak Myjava - MS
+
IBAS Bratislava - MS
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
ABOVIA 96 Košice
10:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
ŠBK Handlová - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
MBK Ružomberok
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
+
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
CBK U13 Košice
10:30
2.liga muži - Západ
BK MŠK Kežmarok
+
BK Dolný Kubín
09:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Svit
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BKM Bardejov
+
YOUNG ANGELS U11 Košice
09:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra - MS
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
MBK Ružomberok
+
BKM Junior UKF Nitra
09:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
B.S.C. Bratislava
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK Vráble
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
TYDAM UPJŠ Košice
11:45
1.liga Žiačky U14 - Stred
ŠBK Handlová - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BKM Petržalka - Five Stars
12:00
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
MBK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BA Spartak Myjava - MS
+
BKM Junior UKF Nitra
12:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BA Spartak Myjava - MS
+
IBAS Bratislava - MS
45 more events ...
3 more events ...
23
24
25
26
27
28
29
16:00
Streda 25
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Stará Turá
16:45
Štvrtok 26
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
MBK Ružomberok
+
ORAVA BasCats
00:00
Sobota 28
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BKM Iskra Svit
00:00
Nedeľa< 29
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
Levy Senec
+
BKM Iskra Svit
17:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Stará Turá
18:15
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
MBK Ružomberok
+
ORAVA BasCats
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Handlová - MS
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Handlová - MS
00:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín
+
MBK Stará Turá
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
+
ŽBK Rožňava - MS
00:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
MBK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Liptovský Mikuláš
09:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK Slovan Bratislava A
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BK AS Trenčín - MS
10:15
1.liga Žiačky U14 - Stred
BKM Žilina - MS
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
CBK U14 Košice
+
BAM Poprad
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
+
ŽBK Rožňava - MS
10:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK Slovan Bratislava A
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
MBK Ružomberok
+
BKM Žilina
12:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
MBK Stará Turá
12:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
12:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
BKM Žilina - MS
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
11:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS U14 Košice
+
MBK Ružomberok
12:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:45
1.liga Žiačky U14 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BK AS Trenčín - MS
14:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BKM Žilina
+
MBK Ružomberok
9 more events ...
1 more events ...
30
31
1
2
3
4
5