-
,
UNI GYŐR NKA vs BK AŠK Slávia Trnava
-
,
UNI GYŐR NKA vs BK AŠK Slávia Trnava
-
,
ŽBK Rožňava vs MBK Ružomberok
-
,
BK Lokomotíva Sereď - MS vs ŠBK Šamorín
-
09:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Galaxy Košice
-
09:30
IBAS Bratislava - MS vs BK AŠK Slávia Trnava
-
09:30
MBK Stará Turá vs BKM Junior Nitra
-
09:30
BK AS Trenčín - MS vs BK ZŠ Zvolen MS
-
10:00
BKM Bardejov vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
10:00
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs Young Angels U11 Košice
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs ŠBK Šamorín
-
10:00
ŠBK Handlová vs MBK Ružomberok
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BC Komárno - MS
-
10:00
ŠBK Handlová vs MBK Victoria Žilina
-
10:00
AKAPO Lučenec vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
10:00
BK Slovan Bratislava vs MBK Stará Turá
-
10:30
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BKM Žilina
-
11:00
IBAS Bratislava - MS vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
MBK Stará Turá vs BKM Junior Nitra
-
11:00
BK AS Trenčín - MS vs BK ZŠ Zvolen MS
-
11:00
BKM Iskra Svit vs MBA Prievidza
-
11:00
BKM SPU Nitra vs DIAWIN Košice
-
11:00
MBK Liptovský Mikuláš vs 1.BK Humenné
-
11:00
BKM Iskra Svit vs MBK Victoria Žilina
-
11:00
BK Nové Mesto nad Váhom vs MBK Karlovka Bratislava
-
11:00
Piešťanské Čajočky vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
MIBA Stupava - MS vs BK AS Trenčín
-
11:00
BK AŠK Slávia Trnava vs YOUNG ANGELS U19 Košice
-
11:15
BBK Bánovce nad Bebravou MS vs Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS
-
11:30
BKM Bardejov vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
11:30
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs Young Angels U11 Košice
-
11:30
BK Lokomotíva Sereď vs ŠBK Šamorín
-
11:30
ŠBK Handlová vs MBK Ružomberok
-
11:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BC Komárno - MS
-
12:00
B.S.C. Bratislava vs BK Inter Bratislava
-
12:00
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs Inter Bratislava Yellow
-
12:30
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BKM Žilina
-
13:00
Rožňavskí vlci vs AKAPO Lučenec
-
13:00
BK AS Trenčín - MS vs ŠBK Junior Levice
-
13:00
BKM Iskra Svit vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
13:30
BAM Poprad vs BKM Žilina
-
13:30
IBAS Bratislava - MS vs BA Spartak Myjava
-
13:30
MIBA Stupava vs MBK Karlovka Bratislava
-
13:30
BBK Bánovce nad Bebravou vs MBA Prievidza
-
13:30
MBK Stará Turá vs BAM Poprad
-
14:00
Young Angels Košice U23 vs ŠBK Šamorín
-
14:00
BKM Bardejov vs BAM Poprad
-
14:00
B.S.C. Bratislava vs ŠBK Handlová
-
14:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs 1.BK Michalovce
-
14:30
BAM Poprad vs BKM Žilina
-
15:00
IBAS Bratislava - MS vs BA Spartak Myjava
-
15:00
ŠBK Galaxy Košice vs MBA Prievidza
-
15:15
BK AS Trenčín - MS vs Inter Bratislava Black
-
15:30
BA Čaňa vs TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
-
15:30
BKM Bardejov vs BAM Poprad
-
15:30
RIM Basket Košice vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
16:00
BK Inter Bratislava vs MBK Victoria Žilina
-
16:00
ŠBK Handlová vs BA Čaňa
-
16:00
BKM SPU Nitra vs Levy Senec
-
16:00
BAM Poprad vs YOUNG ANGELS U15 Košice
-
16:30
Piešťanské Čajky vs Young Angels Košice
-
17:00
BK Inter Bratislava vs BC Komárno
-
17:00
BA Čaňa vs TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
-
17:00
1.BK Michalovce vs Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
-
17:00
BK Dolný Kubín vs BK MŠK Kežmarok
-
17:00
TJ Iskra Partizánske vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
17:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs Basketbalový klub Pezinok
-
17:30
BK AS Trenčín vs CBK U19 Košice
-
18:00
MBK Baník Handlová vs Patrioti Levice
-
18:00
BC Prievidza vs SPIŠSKÍ RYTIERI
-
18:00
BKM Lučenec vs Iskra Svit
-
18:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs MŠK BO Holíč
-
19:00
MBK Ružomberok vs Slávia Banská Bystrica
-
19:00
RIM Basket Košice vs B.S.C. Bratislava