-
09:00
BKM Iskra Svit vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
09:00
RIM Basket Košice vs BA Čaňa
-
09:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs ŠBK Galaxy Košice
-
09:00
BKM SPU Nitra vs BK DOMOV Topoľčany U13 - MS
-
09:00
BAM Poprad vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
09:00
BK Slovan Bratislava vs IBAS Bratislava
-
09:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Junior Nitra
-
09:30
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs AKAPO Lučenec
-
09:30
BKM Junior Nitra vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
09:30
ŠINTER BAsket - MS vs MIBA Stupava - MS
-
10:00
BA Čaňa vs ŠBK GALAXY Košice orange
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs B.S.C. Bratislava Blue - MS
-
10:00
BC Komárno - MS vs BK Inter Bratislava
-
10:00
MBK Liptovský Mikuláš vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
10:00
Basketbalový klub Pezinok vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:00
BKM Petržalka - Five Stars vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
10:00
BK Vráble vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
ORAVA BasCats vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
10:00
CBK U14 Košice vs BA Čaňa
-
10:00
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
10:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs AKAPO Lučenec
-
10:00
MBA Prievidza vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
10:15
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs ŠBK GALAXY Košice yellow
-
10:30
BK DOMOV Topoľčany U13 - MS vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:30
BAM Poprad vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
10:30
BK Slovan Bratislava vs IBAS Bratislava
-
11:00
ŠBK GALAXY Košice orange vs RIM Basket Košice
-
11:00
ŠBK Galaxy Košice vs BK Inter Bratislava
-
11:00
BK ŠPD Rožňava vs ŠKP BBC Banská Bystrica - MS
-
11:00
BKM Junior Nitra vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
11:00
ŠINTER BAsket - MS vs MIBA Stupava - MS
-
11:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Junior Nitra
-
11:00
MBK Liptovský Mikuláš vs BK MŠK Kežmarok
-
11:15
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs B.S.C. Bratislava
-
11:30
ŠBK GALAXY Košice yellow vs BKM Iskra Svit
-
11:30
BK Inter Bratislava vs MIBA Stupava
-
11:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs Basketbalový klub Pezinok
-
11:30
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs AKAPO Lučenec
-
11:30
BKM Petržalka vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:30
BK Vráble vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:30
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs Young Angels U14 Košice
-
11:30
MBA Prievidza vs BKM SPU Nitra
-
11:30
PU Akademik Prešov vs TYDAM UPJŠ Košice
-
11:45
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBK Liptovský Mikuláš
-
12:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BKM SPU Nitra
-
12:00
BAM Poprad vs TYDAM UPJŠ Košice
-
12:00
ORAVA BasCats vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
12:00
CBK U14 Košice vs BA Čaňa
-
12:00
Piešťanské Čajočky - MS vs BKM Petržalka - MS
-
12:30
B.S.C. Bratislava Blue - MS vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
12:30
MBA Prievidza vs B.S.C. Bratislava
-
13:00
MIBA Stupava vs BC Komárno - MS
-
13:00
BK Inter Bratislava vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
13:00
RIM Basket Košice vs BK ŠPD Rožňava
-
13:00
MBK Karlovka Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
13:00
YOUNG ANGELS U17 Košice vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
13:15
BAM Poprad vs TYDAM UPJŠ Košice
-
13:30
MBK Victoria Žilina vs BKM SPU Nitra
-
13:30
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
13:30
BK Slovan Bratislava vs ŠBK Šamorín
-
13:30
ŠINTER Basket vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
13:45
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs ŽBK Rožňava
-
14:00
Piešťanské Čajočky - MS vs BKM Petržalka - MS
-
14:00
MBK Liptovský Mikuláš vs BK MŠK Mileo Kežmarok
-
14:00
MBK Victoria Žilina vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
14:00
ŠBK Šamorín vs Piešťanské Čajočky
-
14:00
BK AŠK Slávia Trnava vs MBK Stará Turá
-
14:15
B.S.C. Bratislava vs BKM Iskra Svit
-
14:30
ORAVA BasCats vs BKM Žilina
-
15:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBK Victoria Žilina
-
15:00
MBK Karlovka Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
15:00
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS vs RIM Basket Košice
-
15:00
BK Slovan Bratislava vs ŠBK Šamorín
-
15:00
BK Lokomotíva Sereď vs BK AS Trenčín
-
15:00
BKM Iskra Svit vs B.S.C. Bratislava
-
15:00
MIBA Stupava - MS vs Basketbalový klub Pezinok
-
15:30
RIM Basket Košice vs BK Inter Bratislava
-
16:00
Young Angels Košice vs BAM Poprad
-
16:00
BKM Lučenec vs BK Inter Bratislava
-
16:00
MBK Karlovka Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
16:00
BKM Iskra Svit vs MBA Prievidza
-
16:00
ŠBK Handlová U23 vs TJ Iskra Partizánske
-
16:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
16:00
BKM Bardejov vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
16:00
BA Čaňa vs MBK Victoria Žilina
-
16:30
BKM SPU Nitra vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
16:30
ORAVA BasCats vs BKM Žilina
-
16:30
ŠBK Galaxy Košice vs IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
-
17:00
MBK Ružomberok vs Slávia Banská Bystrica
-
17:00
1.BK Humenné vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
17:30
BKM Iskra Svit vs ŠBK Junior Levice
-
17:30
BK Lokomotíva Sereď vs 1.BK Michalovce
-
18:00
Piešťanské Čajky vs ŠBK Šamorín
-
18:00
MBK Baník Handlová vs SPIŠSKÍ RYTIERI
-
18:00
Patrioti Levice vs Iskra Svit
-
18:00
BC Prievidza vs BC Komárno
-
18:00
BK ŠPD Rožňava vs RB Košice
-
18:00
SLÁVIA RIM Košice B vs BK MŠK Kežmarok
-
18:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK mdlé káčery Nitra
-
18:00
BK Inter Bratislava vs DIAWIN Košice
-
18:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs MŠK BO Holíč