Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Máj,
2023
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Apríl
Máj 2023
Júne
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
1
2
3
4
5
6
7
09:30
Pondelok 01
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
CBK U11 Košice
16:00
Piatok 05
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior Nitra
+
MBK Stará Turá
09:00
Sobota 06
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
IBAS Bratislava - MS
10:00
Nedeľa< 07
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BAM Poprad
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
CBK U11 Košice
17:15
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior Nitra
+
MBK Stará Turá
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BKM Žilina
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BKM Bardejov
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
ŠBK Junior Levice
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BA Čaňa
+
BKM Bardejov
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK U11 Košice
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Svit
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠINTER Basket
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BC Komárno - MS
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:15
1.liga Starší mini U12 - Gold
ŠBK Galaxy Košice
+
RIM Basket Košice
09:30
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBK Victoria Žilina
+
MBA Prievidza
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BAM Poprad
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
ŠBK Galaxy Košice
+
MBK Liptovský Mikuláš
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BKM Bardejov
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BA Čaňa
+
BKM Bardejov
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
YOUNG ANGELS U13 Košice
11:30
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Svit
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BA Spartak Myjava
+
IBAS Bratislava - MS
12:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠINTER Basket
+
BKM SPU Nitra B - MS
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
ŠBK Šamorín
12:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
RIM Basket Košice
+
ŠBK Handlová
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Basketbalový klub Pezinok
+
BC Komárno - MS
13:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BA Čaňa
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
BK Gabko Senec
+
BK Lokomotíva Sereď
13:45
1.liga Starší mini U12 - Gold
ŠBK Handlová
+
ŠBK Galaxy Košice
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
BK Inter Bratislava
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
14:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BKM SPU Nitra B - MS
+
MBK AŠK Slávia Trnava
49 more events ...
8
9
10
11
12
13
14
11:00
Pondelok 08
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Handlová
+
MBK AŠK Slávia Trnava
16:30
Utorok 09
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava Blue - MS
+
BK Gabko Senec
00:00
Streda 10
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
BA Spartak Myjava
16:00
Piatok 12
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Galaxy Košice
+
MBK AŠK Slávia Trnava
09:00
Sobota 13
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Slovan Bratislava
09:00
Nedeľa< 14
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior Nitra
+
IBAS Bratislava - MS
17:45
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava Blue - MS
+
BK Gabko Senec
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
BA Spartak Myjava
16:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Handlová
+
B.S.C. Bratislava
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
MBK Stará Turá
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MIBA Stupava
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
16:30
1.liga Žiačky U14 - Stred
BAM Poprad
+
ORAVA BasCats
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
ORAVA BasCats
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
09:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Gabko Senec - MS
17:45
1.liga Žiačky U14 - Stred
BAM Poprad
+
ORAVA BasCats
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble
+
BKM Petržalka
09:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Galaxy Košice
+
BKM Iskra Svit
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBK Victoria Žilina
+
MBA Prievidza
09:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
CBK U14 Košice
+
BKM Bardejov
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BKM Žilina
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky - MS
+
MIBA Stupava - MS
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BKM Bardejov
+
YOUNG ANGELS U11 Košice
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Petržalka - MS
+
ŠINTER BAsket - MS
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
B.S.C. Bratislava Blue - MS
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
MBK Stará Turá
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior Nitra
+
IBAS Bratislava - MS
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Slovan Bratislava
10:30
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MIBA Stupava
11:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
CBK U14 Košice
+
BKM Bardejov
10:30
1.liga Starší mini U12 - Západ
BK Gabko Senec - MS
+
MBK AŠK Slávia Trnava
12:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
ORAVA BasCats
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
10:45
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Handlová
+
B.S.C. Bratislava
12:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble
+
BKM Petržalka
10:45
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Slovan Bratislava
12:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK Inter Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BKM Bardejov
+
YOUNG ANGELS U11 Košice
12:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky - MS
+
MIBA Stupava - MS
12:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BKM Žilina
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
15 more events ...
10 more events ...
15
16
17
18
19
20
21
16:00
Utorok 16
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK Lokomotíva Sereď
15:00
Štvrtok 18
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BKM Junior Nitra
15:30
Piatok 19
1.liga Starší mini U12 - Západ
Inter Bratislava Black
+
MIBA Stupava
00:00
Sobota 20
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
UNI GYŐR NKA
+
BK Slovan Bratislava
09:30
Nedeľa< 21
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BA Spartak Myjava
17:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK Lokomotíva Sereď
16:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BKM Junior Nitra
16:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Galaxy Košice
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
UNI GYŐR NKA
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
MBK Ružomberok
+
BKM Žilina
17:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
Inter Bratislava Black
+
MIBA Stupava
09:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
ŠBK Handlová
+
MBA Prievidza
10:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
Inter Bratislava Yellow
+
RIM Basket Košice
09:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
ŠBK Junior Levice
+
MBK Victoria Žilina
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BA Spartak Myjava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BA Čaňa
+
Young Angels U11 Košice
11:45
1.liga Starší mini U12 - Gold
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
Inter Bratislava Yellow
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
Piešťanské Čajočky - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
12:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
MBK Ružomberok
+
BKM Žilina
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
YOUNG ANGELS U13 Košice
+
BAM Poprad
13:30
1.liga Starší mini U12 - Gold
RIM Basket Košice
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK AŠK Slávia Trnava
14:15
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BAM Poprad
+
BK Nové Mesto nad Váhom
10:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
B.S.C. Bratislava
+
ŠBK Galaxy Košice
15:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BAM Poprad
+
BK Nové Mesto nad Váhom
10:30
1.liga Starší mini U12 - Východ
ŠBK Junior Levice
+
MBK Victoria Žilina
10:45
1.liga Starší mini U12 - Gold
MBA Prievidza
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BC Komárno - MS
11:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BK ŠPD Rožňava
+
1.BK Michalovce
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BA Čaňa
+
Young Angels U11 Košice
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
Piešťanské Čajočky - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
14 more events ...
22
23
24
25
26
27
28
13:30
Pondelok 22
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Galaxy Košice
+
ŠBK Handlová
16:15
Piatok 26
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
ŠBK Handlová
17:45
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
ŠBK Handlová
29
30
31
1
2
3
4