Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Apríl,
2023
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Marec
Apríl 2023
Máj
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
27
28
29
30
31
1
2
09:30
Sobota 01
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior Nitra
+
BK AŠK Slávia Trnava
09:00
Nedeľa< 02
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK Inter Bratislava
+
BKM Iskra Svit
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BC Komárno - MS
+
ŠBK Šamorín
09:30
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Galaxy Košice
+
MBK AŠK Slávia Trnava
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
UNI GYŐR NKA
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
RIM Basket Košice
+
AKAPO Lučenec
09:45
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BA Spartak Myjava
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
Young Angels U11 Košice
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Handlová
+
MBA Prievidza
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BA Čaňa
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BKM Žilina
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
Piešťanské Čajočky - MS
10:30
1.liga Žiaci U14 - Východ
1.BK Michalovce
+
Rožňavskí vlci
10:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
B.S.C. Bratislava
+
Inter Bratislava Yellow
11:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK AS Trenčín - MS
+
MIBA Stupava
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
RIM Basket Košice
+
Rožňavskí vlci
11:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou MS
+
MBK Karlovka Bratislava
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK AS Trenčín - MS
+
MBK Karlovka Bratislava
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BKM Žilina
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Handlová
+
BK Inter Bratislava
11:30
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
B.S.C. Bratislava
+
MBK Victoria Žilina
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BK Nové Mesto nad Váhom
+
BAM Poprad
12:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
MBK Ružomberok
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BA Spartak Myjava
+
IBAS Bratislava - MS
12:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior Nitra
+
BK AŠK Slávia Trnava
13:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
Inter Bratislava Black
+
MIBA Stupava
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BKM Žilina
13:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
MBK Ružomberok
38 more events ...
2 more events ...
3
4
5
6
7
8
9
15:00
Streda 05
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
BC Komárno - MS
16:15
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
BC Komárno - MS
10
11
12
13
14
15
16
18:00
Utorok 11
1.liga Žiaci U14 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS
+
ŠBK Junior Levice
16:00
Streda 12
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
B.S.C. Bratislava
+
ŠBK Handlová
08:30
Sobota 15
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠINTER BAsket - MS
+
MIBA Stupava - MS
00:00
Nedeľa< 16
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Svit
+
RIM Basket Košice
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice orange
+
BKM Iskra Svit
09:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
BA Čaňa
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Gabko Senec
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
BK Gabko Senec
+
MIBA Stupava
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BKM SPU Nitra B - MS
+
Basketbalový klub Pezinok
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MIBA Stupava
+
MBK Karlovka Bratislava
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
MBK Ružomberok
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice yellow
+
BA Čaňa
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
09:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
BKM Bardejov
+
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK Vráble
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
Young Angels U11 Košice
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
ŠBK Junior Levice
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Basketbalový klub Pezinok
+
B.S.C. Bratislava Blue - MS
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBA Prievidza
+
BK Nové Mesto nad Váhom
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BK Inter Bratislava
10:15
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
ŠBK GALAXY Košice yellow
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
BK Inter Bratislava
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
10:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
BKM Bardejov
+
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
ŠINTER Basket
11:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
RIM Basket Košice
+
ŠBK GALAXY Košice orange
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
IBAS Bratislava MS
+
BK Lokomotíva Sereď - MS
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
Young Angels U11 Košice
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
ORAVA BasCats
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
11:30
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BA Čaňa
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
46 more events ...
5 more events ...
17
18
19
20
21
22
23
18:30
Štvrtok 20
2.liga muži - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Handlová U23
16:00
Piatok 21
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice orange
+
ŠBK GALAXY Košice yellow
00:00
Sobota 22
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
UNI GYŐR NKA
+
BC Komárno - MS
09:00
Nedeľa< 23
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBK Victoria Žilina
+
ŠBK Galaxy Košice
16:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
AKAPO Lučenec
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
UNI GYŐR NKA
+
BC Komárno - MS
09:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Inter Bratislava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
ŠBK Šamorín
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
BKM Bardejov
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BA Spartak Myjava
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
MBK Ružomberok
+
ŠBK Handlová
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BKM Žilina
+
ORAVA BasCats
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BKM Žilina
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
09:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou MS
+
BK AS Trenčín - MS
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
Young Angels U13 Košice
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BKM Bardejov
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
B.S.C. Bratislava
+
ŠBK Galaxy Košice
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BA Spartak Myjava
+
BK Slovan Bratislava
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BK Nové Mesto nad Váhom
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
RIM Basket Košice
+
1.BK Michalovce
10:30
1.liga Žiaci U14 - Východ
AKAPO Lučenec
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MIBA Stupava
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS
10:30
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BKM Iskra Svit
+
B.S.C. Bratislava
10:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
ŠBK Šamorín
11:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Handlová
+
MBA Prievidza
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BA Spartak Myjava
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BK Nové Mesto nad Váhom
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
Young Angels U13 Košice
+
BA Čaňa
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BKM Bardejov
+
BA Čaňa
29 more events ...
12 more events ...
24
25
26
27
28
29
30
18:00
Utorok 25
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
B.S.C. Bratislava
+
BK Inter Bratislava
18:00
Streda 26
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK Inter Bratislava
18:30
Piatok 28
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
Basketbalový klub Pezinok
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
Sobota 29
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
09:30
Nedeľa< 30
1.liga Starší mini U12 - Gold
Inter Bratislava Yellow
+
ŠBK Galaxy Košice
00:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
09:30
1.liga Starší mini U12 - Východ
ŠBK Junior Levice
+
1.BK Michalovce
09:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MIBA Stupava
+
MBK Karlovka Bratislava
09:30
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BKM Iskra Svit
+
ŠBK Handlová
09:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
ORAVA BasCats
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BK AS Trenčín - MS
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BKM Petržalka
+
BK Vráble
10:30
2.liga muži - Finálový turnaj
MŠK BO Holíč
+
BBK Bánovce nad Bebravou
10:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
B.S.C. Bratislava
+
ŠBK Handlová
10:45
1.liga Starší mini U12 - Východ
ŠBK Junior Levice
+
1.BK Michalovce
10:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
Inter Bratislava Black
11:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
ŠBK Galaxy Košice
+
MBA Prievidza
10:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
ORAVA BasCats
+
BAM Poprad
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS U14 Košice
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
11:30
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Victoria Žilina
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠINTER BAsket - MS
+
Piešťanské Čajočky - MS
12:30
1.liga Starší mini U12 - Gold
MBA Prievidza
+
Inter Bratislava Yellow
10:30
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Gabko Senec - MS
13:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BKM Bardejov
+
CBK U11 Košice
10:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK AŠK Slávia Trnava
13:00
2.liga muži - Finálový turnaj
RB Košice
+
BK Dolný Kubín
40 more events ...
4 more events ...