Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Marec,
2023
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Február
Marec 2023
Apríl
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
27
28
1
2
3
4
5
17:00
Piatok 03
1.liga Staršie mini U12 - Východ
Young Angels U12 Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
Sobota 04
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
UNI GYŐR NKA
+
ŠBK Šamorín
09:00
Nedeľa< 05
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBA Prievidza
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
17:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BKM Bardejov
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
UNI GYŐR NKA
+
ŠBK Šamorín
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BKM Junior Nitra
+
MBK Stará Turá
18:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK Inter Bratislava
+
ŠBK Galaxy Košice
00:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Handlová
+
BKM Iskra Svit
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
BA Čaňa
18:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
Young Angels U12 Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice
08:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
Piešťanské Čajočky - MS
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MIBA Stupava
+
B.S.C. Bratislava Blue - MS
19:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BKM Bardejov
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK U11 Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
Young Angels U13 Košice
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK Inter Bratislava
+
MBA Prievidza
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
IBAS Bratislava - MS
10:15
1.liga Mladší mini U11 - Stred
BK Nové Mesto nad Váhom
+
MBA Prievidza
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BA Čaňa
+
ŠBK GALAXY Košice yellow
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
BA Čaňa
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
ŠBK GALAXY Košice orange
11:30
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BK Nové Mesto nad Váhom
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BA Spartak Myjava
11:30
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MIBA Stupava
+
B.S.C. Bratislava Blue - MS
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BK Nové Mesto nad Váhom
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
Piešťanské Čajočky - MS
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BKM Junior Nitra
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
ŠBK Handlová
12:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Victoria Žilina
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK ZŠ Zvolen MS
+
BKM Žilina
14:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble
+
BK Lokomotíva Sereď - MS
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BC Komárno - MS
+
BK Slovan Bratislava
14:00
2.liga muži - Východ
RB Košice
+
BK ŠPD Rožňava
41 more events ...
3 more events ...
6
7
8
9
10
11
12
16:00
Streda 08
1.liga Žiačky U14 - Stred
ORAVA BasCats
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
16:00
Štvrtok 09
1.liga Žiačky U14 - Stred
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
ORAVA BasCats
15:00
Piatok 10
1.liga Žiačky U14 - Východ
CBK U14 Košice
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
00:00
Sobota 11
1.liga Žiačky U14 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BA Čaňa
09:00
Nedeľa< 12
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BKM Bardejov
+
BAM Poprad
16:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior Nitra
+
ŠBK Šamorín
17:30
1.liga Žiačky U14 - Stred
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
ORAVA BasCats
16:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BK Nové Mesto nad Váhom
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BA Čaňa
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
17:30
1.liga Žiačky U14 - Stred
ORAVA BasCats
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
16:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
MIBA Stupava - MS
09:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BKM Junior Nitra
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BKM Bardejov
+
BAM Poprad
18:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior Nitra
+
ŠBK Šamorín
16:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
CBK U14 Košice
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
TYDAM JAZERO KOŠICE
+
BAM Poprad
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
17:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
BKM SPU Nitra
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
09:30
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Gabko Senec - MS
11:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BAM Poprad
17:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BKM Bardejov
09:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
BKM Bardejov
+
Young Angels U14 Košice
11:45
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
IBAS Bratislava - MS
18:45
1.liga Staršie mini U12 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BKM Bardejov
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
MBK Ružomberok
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
12:30
1.liga Žiačky U14 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Lokomotíva Sereď - MS
+
BK Vráble
13:15
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
IBAS Bratislava - MS
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
MBK Stará Turá
+
BKM Junior Nitra
10:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
Inter Bratislava Black
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Petržalka - MS
+
MIBA Stupava - MS
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
ORAVA BasCats
+
AKAPO Lučenec
10:30
1.liga Starší mini U12 - Východ
1.BK Michalovce
+
BK ŠPD Rožňava
10:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BKM Junior Nitra
23 more events ...
13
14
15
16
17
18
19
20:30
Streda 15
2.liga muži - Východ
SLÁVIA RIM Košice B
+
RB Košice
17:00
Piatok 17
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK Inter Bratislava
+
ŠBK Galaxy Košice
09:00
Sobota 18
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
Basketbalový klub Pezinok
+
ŠINTER Basket
00:00
Nedeľa< 19
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Handlová
+
MBK AŠK Slávia Trnava
09:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBA Prievidza
+
MBK AŠK Slávia Trnava
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BKM Žilina
+
BK Nové Mesto nad Váhom
09:30
1.liga Žiaci U14 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
BK ZŠ Zvolen MS
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
MBK Ružomberok
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK AS Trenčín - MS
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BA Čaňa
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK Inter Bratislava
+
MBK Victoria Žilina
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
Young Angels U13 Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice - MS
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Petržalka - MS
+
Piešťanské Čajočky - MS
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BA Spartak Myjava
+
BC Komárno - MS
10:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
+
1.BK Michalovce
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MIBA Stupava
11:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS
+
BBK Bánovce nad Bebravou MS
10:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
UNI GYŐR NKA
11:05
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BAM Poprad
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠINTER Basket
+
BK Lokomotíva Sereď
11:30
1.liga Starší mini U12 - Gold
ŠBK Galaxy Košice
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
10:30
1.liga Starší mini U12 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
ŠBK Junior Levice
12:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK AS Trenčín - MS
+
MBK Ružomberok
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Šamorín
12:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Galaxy Košice
+
BKM Iskra Svit
11:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
AKAPO Lučenec
+
Rožňavskí vlci
12:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Petržalka - MS
+
Piešťanské Čajočky - MS
39 more events ...
5 more events ...
20
21
22
23
24
25
26
17:00
Utorok 21
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MIBA Stupava - MS
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
Sobota 25
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice yellow
+
BKM Iskra Svit
09:30
Nedeľa< 26
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠINTER BAsket - MS
+
BKM Petržalka - MS
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ŠBK GALAXY Košice orange
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBK Victoria Žilina
+
BKM SPU Nitra
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MIBA Stupava - MS
+
Basketbalový klub Pezinok
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
MBK AŠK Slávia Trnava
08:30
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBA Prievidza
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BKM Iskra Svit
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
RIM Basket Košice
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK AŠK Slávia Trnava
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
ŠINTER Basket
11:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠINTER BAsket - MS
+
BKM Petržalka - MS
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Lokomotíva Sereď - MS
+
IBAS Bratislava - MS
11:15
1.liga Mladší mini U11 - Stred
BKM SPU Nitra
+
BK Nové Mesto nad Váhom
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
Young Angels U12 Košice
11:30
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
MIBA Stupava
09:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BKM Bardejov
11:30
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
ŠBK Galaxy Košice
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
09:45
1.liga Mladší mini U11 - Stred
ŠBK Junior Levice
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
11:45
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
Young Angels U11 Košice
+
CBK U11 Košice
12:30
1.liga Mladší mini U11 - Stred
BK Nové Mesto nad Váhom
+
MBK Victoria Žilina
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BA Čaňa
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
13:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MIBA Stupava
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK Inter Bratislava
13:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
BKM Iskra Svit
+
ŠBK Galaxy Košice
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
B.S.C. Bratislava
+
ŠBK Galaxy Košice
13:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky - MS
+
MIBA Stupava - MS
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
MBK Liptovský Mikuláš
+
BKM Iskra Svit
14:00
2.liga muži - Východ
RB Košice
+
BK MŠK Kežmarok
53 more events ...
1 more events ...
27
28
29
30
31
1
2
16:15
Streda 29
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
IBAS Bratislava - MS
15:30
Štvrtok 30
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Handlová
+
MBA Prievidza
17:45
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
IBAS Bratislava - MS