Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
November,
2021
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
November 2021
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
1
2
3
4
5
6
7
18:00
Piatok 05
1.liga Žiaci U14 - Východ
BKM Iskra Svit
+
MBK Liptovský Mikuláš
00:00
Sobota 06
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
MBK Ružomberok
+
ŠBK Handlová
11:00
Nedeľa< 07
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
MIBA Stupava/Lozorno
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
MBK Ružomberok
+
ŠBK Handlová
11:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
YOUNG ANGELS U13 Košice
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
12:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MIBA Stupava/Lozorno
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
YOUNG ANGELS U13 Košice
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
13:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK U11 Košice
+
BKM Bardejov
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
AKAPO Lučenec
+
MBK Victoria Žilina
14:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK U11 Košice
+
BKM Bardejov
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BKM Iskra Svit
+
AKAPO Lučenec
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
AKAPO Lučenec
+
ŠBK Galaxy Košice
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
Loptoši Rožňava
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
1.BK Michalovce
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
RIM Basket Košice
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
1.BK Michalovce
+
ABOVIA 96 Košice
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
RIM Basket Košice
38 more events ...
8
9
10
11
12
13
14
16:00
Streda 10
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Slovan Bratislava A
+
BK Slovan Bratislava B - MS
00:00
Sobota 13
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MBA Prievidza
00:00
Nedeľa< 14
1.liga Žiaci U14 - Stred
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
16:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - MS
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
00:00
1.liga Žiaci U14 - Stred
AKAPO Lučenec
+
MBA Prievidza
17:15
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - MS
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MBA Prievidza
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
00:00
1.liga Žiaci U14 - Stred
MBA Prievidza
+
AKAPO Lučenec
17:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Slovan Bratislava A
+
BK Slovan Bratislava B - MS
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
RIM Basket Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ŠBK Galaxy Košice
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
RIM Basket Košice
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ŠBK GALAXY Košice orange
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Inter Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice yellow
+
BKM Iskra Svit
11:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
BKM Žilina - MS
+
AKAPO Lučenec
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ABOVIA 96 Košice
13:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
BKM Žilina - MS
+
AKAPO Lučenec
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Inter Bratislava
+
Strojár Malacky
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Strojár Malacky
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Strojár Malacky
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Žiaci U14 - Stred
AKAPO Lučenec
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
40 more events ...
15
16
17
18
19
20
21
00:00
Streda 17
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
ŠBK Šamorín
00:00
Sobota 20
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BKM Žilina
+
ŠBK Handlová
13:30
Nedeľa< 21
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Vráble
00:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
ŠBK Šamorín
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BKM Žilina
+
ŠBK Handlová
15:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Vráble
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BA Spartak Myjava - MS
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM Košice
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM Košice
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ABOVIA 96 Košice
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BA Spartak Myjava - MS
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
12:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
12:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BKM Iskra Svit
+
MBK Victoria Žilina
13:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BKM Žilina
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
ABOVIA 96 Košice
14:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BKM Žilina
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Svit
00:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
ŠBK Galaxy Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
BKM SPU Nitra - MS
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BKM Petržalka - Five Stars
09:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
ŠBK Handlová - MS
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
21 more events ...
22
23
24
25
26
27
28
00:00
Sobota 27
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
MBK Stará Turá
00:00
Nedeľa< 28
1.liga Žiaci U14 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK Vráble
00:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
Levy Senec
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK Vráble
00:00
1.liga Žiaci U14 - Stred
AKAPO Lučenec
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Žiaci U14 - Stred
MBA Prievidza
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
AKAPO Lučenec
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
MBA Prievidza
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Inter Bratislava
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BAM Poprad
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BAM Poprad
00:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - MS
+
Piešťanské Čajočky
00:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji - MS
+
Piešťanské Čajočky
00:00
2.liga muži - Východ
BK Dolný Kubín
+
BK ŠPD Rožňava
4 more events ...
29
30
1
2
3
4
5