Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Marec,
2024
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Február
Marec 2024
Apríl
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
26
27
28
29
1
2
3
00:00
Sobota 02
1.liga Kadeti U17 - Západ
MIBA SLOVAKIA
+
Inter Bratislava Black
09:00
Nedeľa< 03
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
ŠBK Šamorín
+
ŽBK Rožňava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK Pezinok
+
MBK Slávia Trnava B
09:30
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
09:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
TSM Slávia Žilina A
+
MBK Victoria Žilina
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
ŠBK Galaxy Košice
10:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
BKM SPU Nitra
+
Patrioti ŠBK Levice
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
MBK Ružomberok
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
BK AS Trenčín
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
BK Lokomotíva Sereď
+
Young Angels Košice
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
Spišskí Rytieri
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Piešťanské Čajky
+
CBK Košice
11:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BAM Poprad
+
MBK Stará Turá - MS
12:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
MBA Prievidza
+
BBK Bánovce nad Bebravou
13:30
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BKM Žilina
13:30
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BAM Poprad
+
BKM Žilina
13:45
1.liga muži a Mladí muži U23
BK AS Trenčín U23
+
Košice Wolves
14:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BKM Iskra Svit
+
B.S.C. Bratislava
14:00
1.liga muži a Mladí muži U23
BK Slovenský Orol Levoča
+
ACADEMIC ŽU Žilina
14:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
MBK Ružomberok
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
14:30
1.liga muži a Mladí muži U23
BC Prievidza B
+
BKM Iskra Svit U23
14:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Piešťanské Čajky
+
Young Angels Košice
17:00
1.liga muži a Mladí muži U23
BK MŠK - Patrioti Žiar nad Hronom U23
+
TSM Slávia Young Men Žilina
15:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŽBK Rožňava
15:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
MBK Stará Turá - MS
15:30
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
BK Lokomotíva Sereď
+
CBK Košice
5 more events ...
4
5
6
7
8
9
10
13:30
Piatok 08
1.liga Juniori U19 - Silver
BBA Komárno
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
Sobota 09
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
CBK Košice U23
+
voľno
00:00
Nedeľa< 10
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
BA Čaňa U23
+
voľno
18:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
BK Slovan Bratislava
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
08:45
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
ŠINTER BAsket
+
BA Čaňa
11:00
1.liga Juniori U19 - Silver
Patrioti ŠBK Levice
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
09:00
1.liga Juniori U19 - Silver
MBA Prievidza
+
Spišskí Rytieri
11:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
MIBA SLOVAKIA
+
BAM Poprad
09:30
1.liga Juniori U19 - Silver
MBK Karlovka Bratislava
+
BK UNIPO Akademik Prešov
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
BK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Stará Turá
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBA Komárno - MS
+
BK AS Trenčín
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
11:30
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
ŠINTER BAsket - MS
+
BKM SPU Nitra
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
Spišskí Rytieri
+
Inter Bratislava
13:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
TSM Slávia Žilina
+
1.BK Michalovce
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
ŠBK Galaxy Košice
+
MBK Victoria Žilina
13:00
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
MBK Ružomberok U19
+
Dubček Bratislava
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ŠBK Handlová
13:00
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23
+
BK Slovan Bratislava U19
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
RIM Basket Košice
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
13:30
1.liga Juniori U19 - Gold
BKM Iskra Svit
+
Inter Bratislava
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
TSM Slávia Žilina
+
BA Čaňa - MS
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
ŠINTER BAsket
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Strojár Malacky - MS
+
BKM SPU Nitra
14:00
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
MBK Stará Turá U19
+
BAM Poprad U23
10:00
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
MBK Stará Turá U19
+
YOUNG ANGELS Košice U19
14:30
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBK Karlovka Bratislava
+
MBA Prievidza
10:00
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23
+
BAM Poprad U23
15:00
1.liga Juniori U19 - Gold
TSM Slávia Žilina
+
Spišskí Rytieri
10:00
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
CBK Košice U23
+
BK AS Trenčín U23
15 more events ...
15 more events ...
11
12
13
14
15
16
17
19:00
Utorok 12
1.liga Kadeti U17 - Západ
MIBA SLOVAKIA
+
MBK Slávia Trnava A
17:00
Streda 13
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
BK AŠK Slávia Trnava
+
MIBA SLOVAKIA
16:30
Štvrtok 14
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
ŠINTER BAsket - MS
+
Patrioti ŠBK Levice
17:00
Piatok 15
1.liga Kadeti U17 - Gold
BA Čaňa
+
BKM Iskra Svit
00:00
Sobota 16
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK MŠK Žiar nad Hronom
+
MBK Karlovka Bratislava A
00:00
Nedeľa< 17
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK MŠK Žiar nad Hronom
+
Inter Bratislava
18:00
1.liga Juniori U19 - Silver
B.S.C. Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava
16:30
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
BA Čaňa U23
+
CBK Košice U23
00:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
AKAPO Lučenec A
+
Inter Bratislava
00:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
AKAPO Lučenec A
+
MBK Karlovka Bratislava A
10:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
BKM SPU Nitra
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
MBK Stará Turá - MS
+
ŠBK Šamorín
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš - MS
+
MBK Victoria Žilina
09:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ŠBK Galaxy Košice
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
10:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
BKM Žilina
+
ŠBK Šamorín
09:00
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
ŽBK Rožňava
+
BAM Poprad
11:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava B
+
MBK Slávia Trnava B
09:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Slávia Trnava B
+
ŠINTER BAsket
14:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
AKAPO Lučenec B
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
10:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BA Čaňa
+
B.S.C. Bratislava
15:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
10:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
BKM SPU Nitra
+
BBK Bánovce nad Bebravou
15:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ŠBK Galaxy Košice
+
Spišskí Rytieri
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
1.BK Michalovce
+
Spišskí Rytieri
15:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš - MS
+
TSM Slávia Žilina A
15:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
BK Slovan Bratislava
+
Piešťanské Čajočky
10:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
Inter Bratislava Black
+
Levy Senec
15:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK MŠK Kežmarok - MS
+
TSM Slávia Žilina A
10:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava B
+
BK Pezinok
15:30
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
CBK Košice
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
CBK Košice
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
15:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
BK Vráble
+
ORAVA BasCats
10:00
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
Young Angels Košice
+
MBK Ružomberok
17:00
1.liga Kadeti U17 - Stred
BK Domov Topoľčany
+
BK AS Trenčín
10:30
1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto
BK Slovan Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď
3 more events ...
9 more events ...
18
19
20
21
22
23
24
16:00
Pondelok 18
1.liga Juniori U19 - Gold
MBA Prievidza
+
RIM Basket Košice
19:00
Utorok 19
1.liga Kadeti U17 - Západ
MIBA SLOVAKIA
+
Levy Senec
16:45
Streda 20
1.liga Starší žiaci U15 - 1.-8.miesto
MBK Karlovka Bratislava
+
B.S.C. Bratislava
17:00
Štvrtok 21
1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto
MBK Stará Turá - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
16:00
Piatok 22
1.liga Juniori U19 - Silver
TYDAM UPJŠ Košice
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
Sobota 23
1.liga Kadeti U17 - Západ
MIBA SLOVAKIA
+
Inter Bratislava Black
00:00
Nedeľa< 24
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
voľno
+
BAM Poprad U23
17:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BA Čaňa - MS
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MIBA SLOVAKIA
+
Inter Bratislava Black
09:30
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Dubček Bratislava
+
CBK Košice U23
18:30
1.liga Kadeti U17 - Stred
Patrioti ŠBK Levice
+
BBK Bánovce nad Bebravou
00:00
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
voľno
+
YOUNG ANGELS Košice U19
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
BAM Poprad
+
BK AŠK Slávia Trnava
19:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
MBK Stará Turá
+
BK Slovan Bratislava
08:45
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BKM SPU Nitra
+
MBK Slávia Trnava
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
BA Čaňa
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
09:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠINTER BAsket
+
BK Pezinok
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BK Vráble
10:00
1.liga Juniori U19 - Gold
RIM Basket Košice
+
Spišskí Rytieri
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BKM SPU Nitra
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - 1.-8.miesto
Spišskí Rytieri
+
ŠBK Galaxy Košice
10:00
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
MBK Ružomberok U19
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK AS Trenčín
+
Strojár Malacky - MS
10:30
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
IBAS Bratislava
11:00
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
MBK Ružomberok U19
+
MBK Stará Turá U19
10:30
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
AKAPO Lučenec
+
MBA Prievidza
12:30
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
BK AS Trenčín U23
+
BAM Poprad U23
10:30
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
BK Slovan Bratislava U19
+
BA Čaňa U23
13:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Patrioti ŠBK Levice
+
BK Lokomotíva Sereď
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
Strojár Malacky - MS
13:00
1.liga ženy Mladé ženy U23 a Juniorky U19
Slávia ŠKP Banská Bystrica U23
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji U23
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK AS Trenčín
+
ŠINTER BAsket - MS
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 17.-21.miesto
AKAPO Lučenec - MS
+
BKM Petržalka - MS
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Patrioti ŠBK Levice
+
MBK Slávia Trnava
14:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 9.-15.miesto
ORAVA BasCats
+
IBAS Bratislava
11:00
1.liga muži a Mladí muži U23
BKM Iskra Svit U23
+
BC Prievidza B
14:00
1.liga Starší žiaci U15 - 1.-8.miesto
MBA Prievidza
+
AKAPO Lučenec
12:00
1.liga Staršie žiačky U15 - 1.-8.miesto
Young Angels Košice
+
BKM Junior UKF Nitra
16 more events ...
9 more events ...
25
26
27
28
29
30
31
16:00
Pondelok 25
1.liga Juniori U19 - Gold
MBA Prievidza
+
TSM Slávia Žilina
16:00
Štvrtok 28
1.liga Kadeti U17 - Gold
BA Čaňa
+
RIM Basket Košice
16:00
Nedeľa< 31
1.liga muži a Mladí muži U23
BK MŠK - Patrioti Žiar nad Hronom U23
+
ACADEMIC ŽU Žilina