Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Február,
2022
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Január
Február 2022
Marec
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
31
1
2
3
4
5
6
18:00
Utorok 01
Slovenský pohár ženy - kvalifikácia
MBK Stará Turá
+
ŠBK Šamorín
17:00
Streda 02
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BK AS Trenčín
17:00
Štvrtok 03
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BKM Petržalka - Five Stars
+
MBK Stará Turá
00:00
Piatok 04
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK AŠK Slávia Trnava
00:00
Sobota 05
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
00:00
Nedeľa< 06
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18:30
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK Inter Bratislava
+
BKM SPU Nitra
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BA Čaňa
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
MIBA Stupava/Lozorno
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga ženy
TYDAM UPJŠ Košice
+
MBK Ružomberok U23
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BA Čaňa
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves U23
+
Dubček Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
+
1.BK Michalovce
12:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit B
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga ženy
TYDAM UPJŠ Košice
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica J
15:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BK Kovohuty Krompachy
+
Piešťanské Čajočky
00:00
1.liga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves U23
+
MBK Stará Turá J
16:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
Young Angels U15 Košice
+
BK AS Trenčín - MS
00:00
1.liga ženy
ŽBK Rožňava
+
Dubček Bratislava
16:15
1.liga ženy
BK AŠK Slávia Trnava J
+
BKM Junior UKF Nitra
09:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
16:30
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BAM Poprad
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BAM Poprad
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
17:00
1.liga ženy
CBK Košice
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica J
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BK Kovohuty Krompachy
+
BK AS Trenčín - MS
17:30
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK AS Trenčín
+
Levy Senec
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
Young Angels U15 Košice
+
Piešťanské Čajočky
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
ŠBK Šamorín
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BKM SPU Nitra
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
10:00
1.liga ženy
CBK Košice
+
MBK Ružomberok U23
4 more events ...
7
8
9
10
11
12
13
18:00
Streda 09
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
00:00
Piatok 11
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BKM Petržalka - Five Stars
+
BK AŠK Slávia Trnava
00:00
Sobota 12
1.liga Juniori U19 - Gold
BKM SPU Nitra
+
BBK Bánovce nad Bebravou
00:00
Nedeľa< 13
1.liga Juniori U19 - Gold
BKM SPU Nitra
+
MBA Prievidza
18:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava B
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
ŠBK Handlová
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
MBK AŠK Slávia Trnava
18:30
1.liga muži a Mladí muži U23
ŠBK Junior Patrioti Levice
+
UNIPO BKM Iskra Svit U23
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
20:15
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK AS Trenčín
+
Levy Senec
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
Inter Bratislava Yellow
+
BA Čaňa
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
B.S.C. Bratislava
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
ŠBK Handlová
+
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS
00:00
1.liga muži a Mladí muži U23
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
MŠK Iskra Petržalka
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK AS Trenčín
+
Inter Bratislava Black
09:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
ŠBK Handlová
+
AKAPO Lučenec - MS
11:30
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
1.BK Michalovce
+
BK MŠK Kežmarok
10:00
1.liga Juniori U19 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BK MŠK Mileo Kežmarok
12:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBK Victoria Žilina
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:00
1.liga Juniori U19 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
MBK Victoria Žilina
14:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
+
AKAPO Lučenec - MS
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
BK Lokomotíva Sereď
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
14:00
1.liga ženy
BK Lokomotíva Sereď U23
+
BK ZŠ Zvolen
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
+
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS
14:15
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBK Victoria Žilina
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:30
1.liga Juniori U19 - Gold
ŠBK Junior Levice
+
MBA Prievidza
15:00
1.liga Juniori U19 - Východ
1.BK Humenné
+
MBK Victoria Žilina
11:00
1.liga Juniori U19 - Gold
BK Inter Bratislava
+
BKM Iskra Svit
15:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
1.BK Michalovce
+
BKM Iskra Svit
15:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
Levy Senec
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BBK Bánovce nad Bebravou
+
Inter Bratislava Black
16:00
1.liga Juniori U19 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BK AS Trenčín
12:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK AS Trenčín
4 more events ...
6 more events ...
14
15
16
17
18
19
20
18:00
Pondelok 14
Slovenský pohár ženy - kvalifikácia
ŠBK Šamorín
+
MBK Stará Turá
18:30
Utorok 15
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK Slovan Bratislava
18:00
Streda 16
Slovenský pohár ženy - kvalifikácia
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
YOUNG ANGELS U19 Košice
19:00
Štvrtok 17
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
B.S.C. Bratislava
17:00
Piatok 18
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BKM Petržalka - Five Stars
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
Sobota 19
1.liga Kadeti U17 - Gold
MBA Prievidza
+
BK Inter Bratislava
00:00
Nedeľa< 20
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK AŠK Slávia Trnava
18:30
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK Lokomotíva Sereď
+
BKM SPU Nitra
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava A
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
00:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
+
BK Inter Bratislava
18:30
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK Inter Bratislava
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
00:00
1.liga ženy
ŽBK Rožňava
+
ŠKBD Spišská Nová Ves U23
00:00
1.liga muži a Mladí muži U23
ACADEMIC ŽU Žilina
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
18:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Ružomberok
+
BK Slovan Bratislava
00:00
1.liga ženy
Dubček Bratislava
+
CBK Košice
00:00
1.liga muži a Mladí muži U23
MŠK Iskra Petržalka
+
UNIPO BKM Iskra Svit U23
00:00
1.liga ženy
MBK Stará Turá J
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga ženy
Dubček Bratislava
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga ženy
MBK Ružomberok U23
+
BK AŠK Slávia Trnava J
00:00
1.liga ženy
MBK Ružomberok U23
+
BK Lokomotíva Sereď U23
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BK AS Trenčín - MS
+
Piešťanské Čajočky
00:00
1.liga ženy
ŠKBD Spišská Nová Ves U23
+
ŽBK Rožňava
10:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
+
BK Lokomotíva Sereď
09:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
MBA Prievidza
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
09:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
ŠBK Handlová
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
11:30
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
1.BK Michalovce
+
BK MŠK Kežmarok
09:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BA Čaňa
13:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BK Kovohuty Krompachy
+
Young Angels U15 Košice
09:30
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit B
+
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
13:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BAM Poprad
+
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
13:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK AS Trenčín
+
B.S.C. Bratislava
10:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava B
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
14:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BKM Iskra Svit B
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
BK AS Trenčín
+
MBK AŠK Slávia Trnava
14:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK Karlovka Bratislava B
+
ŠBK Junior Levice
10:00
1.liga ženy
BK ŠKP 08 Banská Bystrica J
+
BK AŠK Slávia Trnava J
5 more events ...
12 more events ...
21
22
23
24
25
26
27
16:00
Pondelok 21
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BK Kovohuty Krompachy
+
BAM Poprad
17:00
Utorok 22
1.liga Kadetky U17 - Východ
Young Angels U17 Košice
+
CBK U17 Košice
15:30
Streda 23
1.liga Juniori U19 - Gold
MBA Prievidza
+
Diawin Košice
16:00
Štvrtok 24
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
MIBA Stupava/Lozorno
+
BK Slovan Bratislava
16:30
Piatok 25
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Levy Senec
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:00
Sobota 26
1.liga Juniori U19 - Gold
BKM Iskra Svit
+
BKM SPU Nitra
00:00
Nedeľa< 27
1.liga Juniori U19 - Gold
Diawin Košice
+
BKM SPU Nitra
16:30
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
MIBA Stupava/Lozorno
18:30
1.liga Juniori U19 - Gold
BK Lokomotíva Sereď
+
Diawin Košice
16:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BK Kovohuty Krompachy
+
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
17:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
MBK Ružomberok
17:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
+
YOUNG ANGELS U15 Košice
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK AS Trenčín
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK AS Trenčín
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
17:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
Young Angels U16 Košice
+
BA Čaňa
16:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Ružomberok
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
17:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBK Victoria Žilina
+
MBA Prievidza
18:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BKM SPU Nitra
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
ŠBK Handlová
18:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
BAM Poprad
+
BK Kovohuty Krompachy
17:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
Young Angels U16 Košice
+
CBK U17 Košice
18:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
Young Angels U17 Košice
+
BA Čaňa
18:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBA Prievidza
+
Inter Bratislava Yellow
00:00
1.liga muži a Mladí muži U23
BKM SPU Nitra
+
MŠK Iskra Petržalka
17:30
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BKM Petržalka - Five Stars
+
ŠBK Šamorín
18:30
1.liga Kadeti U17 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
MBK AŠK Slávia Trnava
19:00
1.liga muži a Mladí muži U23
+
ŠBK Junior Patrioti Levice
09:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
AKAPO Lučenec - MS
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga muži a Mladí muži U23
UNIPO BKM Iskra Svit U23
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
17:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
BKM Bardejov - MS
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
09:00
1.liga Juniori U19 - Gold
MBA Prievidza
+
BK Lokomotíva Sereď
18:00
1.liga Staršie žiačky U15 - Východ
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
+
BK Kovohuty Krompachy
10:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Ružomberok
+
Piešťanské Čajočky
09:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
BA Čaňa
+
MBK Victoria Žilina
11:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
BK Slovan Bratislava
09:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BK MŠK Kežmarok
+
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
11:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Levy Senec
+
MIBA Stupava/Lozorno
10:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
CBK U17 Košice
+
YOUNG ANGELS U17 Košice
12:30
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS
+
1.BK Michalovce
10:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
BAM Poprad
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
13:30
1.liga Juniori U19 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
1.BK Michalovce
10:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
MBK Ružomberok
15:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BKM Iskra Svit
+
ŠBK Handlová
15:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
BA Čaňa
+
Young Angels U17 Košice
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
Inter Bratislava Black
+
MIBA Stupava/Lozorno
15:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Starší žiaci U15 - Západ
BKM SPU Nitra
+
BK AS Trenčín
15:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BKM Iskra Svit
+
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
10:30
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
8 more events ...
13 more events ...
28
1
2
3
4
5
6
16:30
Pondelok 28
1.liga Juniori U19 - Gold
MBA Prievidza
+
BK Inter Bratislava