Pondelok, 13. Marec 2023
Štvrtok, 16. Marec 2023
Piatok, 17. Marec 2023
Sobota, 18. Marec 2023
-
,
BKM SPU Nitra vs MBK Karlovka Bratislava
-
,
ŠBK Junior Levice vs Inter Bratislava Black
-
10:00
ŠBK Junior Levice vs Inter Bratislava Black
-
12:00
B.S.C. Bratislava vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
12:00
MIBA Stupava - MS vs AKAPO Lučenec
-
13:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BA Čaňa
-
13:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs YOUNG ANGELS U19 Košice
-
13:00
ŠBK Junior Patrioti Levice U23 vs BK Slovenský Orol Levoča
-
14:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
14:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs BKM Iskra Svit
-
14:00
Levy Senec vs BK NMnV
-
14:00
BK Slovan Bratislava vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
14:30
MBK Victoria Žilina vs 1.BK Michalovce
-
14:30
BK AŠK Slávia Trnava vs Young Angels U15 Košice
-
15:00
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs MBA Prievidza
-
16:00
BKM SPU Nitra vs MBK Karlovka Bratislava
-
16:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BAM Poprad
-
16:00
BK Slovan Bratislava vs YOUNG ANGELS U23 Košice
-
16:00
ŽBK Rožňava vs TYDAM UPJŠ Košice
-
17:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BK Lokomotíva Sereď
-
17:00
Piešťanské Čajočky vs CBK U15 Košice
-
17:00
ŠBK Šamorín vs MBK Ružomberok
Nedeľa, 19. Marec 2023
-
,
MŠK BK Žiar nad Hronom vs Inter Bratislava Yellow
-
09:00
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
09:00
BK AŠK Slávia Trnava vs CBK U15 Košice
-
10:00
BKM SPU Nitra vs Inter Bratislava Black
-
10:00
Levy Senec vs BK AS Trenčín - MS
-
10:00
Piešťanské Čajočky vs Young Angels U15 Košice
-
10:00
BK Slovan Bratislava vs MBK Ružomberok
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK AS Trenčín
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs YOUNG ANGELS U23 Košice
-
11:00
B.S.C. Bratislava vs MBA Prievidza
-
11:00
Levy Senec vs AKAPO Lučenec
-
11:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs CBK U19 Košice
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs YOUNG ANGELS U19 Košice
-
11:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BK Slovenský Orol Levoča
-
11:30
RIM Basket Košice vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:30
BK Vráble vs BAM Poprad
-
12:15
MBK Victoria Žilina vs BA Čaňa
-
13:00
MBK Stará Turá vs ŽBK Rožňava
-
13:00
ŠBK Šamorín vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
14:00
ŠBK Handlová vs BKM Iskra Svit
-
14:30
BK AS Trenčín - MS vs BKM Žilina
-
16:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs 1.BK Michalovce
-
16:00
BKM SPU Nitra vs UNIPO BKM Iskra Svit U23
-
16:30
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ACADEMIC ŽU Žilina