Streda, 25. Január 2023
Piatok, 27. Január 2023
-
15:30
RIM Basket Košice vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
16:30
ŠBK Handlová vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
18:00
BK Inter Bratislava vs BKM Iskra Svit
-
18:30
DIAWIN Košice vs ŠBK Junior Levice
-
19:15
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MBK Victoria Žilina
Sobota, 28. Január 2023
-
09:30
MBK Liptovský Mikuláš vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
BK Inter Bratislava vs MBA Prievidza
-
10:30
BK Vráble vs BK Levy Senec
-
11:00
PU Akademik Prešov vs 1.BK Humenné
-
11:00
ŠBK Šamorín vs BK Slovan Bratislava
-
13:30
BK Lokomotíva Sereď - MS vs Levy Senec
-
14:00
Piešťanské Čajočky vs MBK Stará Turá
-
14:00
MBK Victoria Žilina vs BK MŠK Kežmarok
-
14:00
MBK Karlovka Bratislava vs MIBA Stupava - MS
-
14:30
BKM Iskra Svit vs MBA Prievidza
-
15:00
,
BK MŠK Mileo Kežmarok vs TYDAM UPJŠ Košice
-
15:00
YOUNG ANGELS U17 Košice vs BA Čaňa
-
15:00
BA Čaňa vs MBK Liptovský Mikuláš
-
15:30
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
16:00
BK Lokomotíva Sereď vs BKM Iskra Svit
-
16:00
1.BK Michalovce vs ŠBK Junior Levice
-
16:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs MBK Ružomberok
-
16:30
B.S.C. Bratislava vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
16:30
MBK Karlovka Bratislava vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
18:00
DIAWIN Košice vs BKM SPU Nitra
-
18:30
B.S.C. Bratislava vs ŠKP BBC Banská Bystrica
Nedeľa, 29. Január 2023
-
,
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BK Slovenský Orol Levoča
-
,
TYDAM UPJŠ Košice vs Dubček Bratislava
-
09:00
BK Lokomotíva Sereď - MS vs Basketbalový klub Pezinok
-
09:30
RIM Basket Košice vs MBA Prievidza
-
10:00
1.BK Michalovce vs BKM SPU Nitra
-
10:00
MBK Liptovský Mikuláš vs TYDAM UPJŠ Košice
-
10:00
MBK Stará Turá vs Piešťanské Čajočky
-
10:00
BA Čaňa vs YOUNG ANGELS U17 Košice
-
10:00
MBK Ružomberok vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
10:00
ŠBK Galaxy Košice vs MBK Liptovský Mikuláš
-
10:00
MBK Victoria Žilina vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
ŠINTER Basket vs MIBA Stupava - MS
-
10:30
MBK Karlovka Bratislava vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs ŠBK Šamorín
-
11:00
UNIPO BKM Iskra Svit U23 vs ŠBK Junior Patrioti Levice U23
-
11:30
BK Lokomotíva Sereď vs MBA Prievidza
-
12:30
B.S.C. Bratislava vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
12:30
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS vs BK MŠK Kežmarok
-
14:00
BK AS Trenčín U23 vs Slávia HVAR Sport Resort Košice
-
15:00
MŠK MBK Žiar nad Hronom vs ACADEMIC ŽU Žilina
-
15:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs BKM SPU Nitra
-
17:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BK MŠK Mileo Kežmarok
-
17:00
BK AS Trenčín - MS vs BK Levy Senec