Pondelok, 6. Marec 2023
Streda, 8. Marec 2023
Piatok, 10. Marec 2023
Sobota, 11. Marec 2023
-
09:30
MBA Prievidza vs BKM SPU Nitra
-
10:00
MBK Victoria Žilina vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:00
BK MŠK Mileo Kežmarok vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
12:00
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS vs BK MŠK Kežmarok
-
12:30
MBK Liptovský Mikuláš vs ŠBK Galaxy Košice
-
13:00
MBK Victoria Žilina vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
14:00
TYDAM UPJŠ Košice vs MBK Liptovský Mikuláš
-
14:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs RIM Basket Košice
-
14:00
ŠINTER Basket vs Levy Senec
-
14:00
MBK Karlovka Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
14:00
BK Pezinok vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
14:00
BK AS Trenčín U23 vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
14:30
BK Slovan Bratislava vs MBK Stará Turá
-
15:00
1.BK Humenné vs PU Akademik Prešov
-
15:00
MBA Prievidza vs Inter Bratislava
-
15:00
AKAPO Lučenec vs B.S.C. Bratislava
-
15:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BKM Iskra Svit
-
16:00
1.BK Michalovce vs BK Lokomotíva Sereď
-
16:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs B.S.C. Bratislava
-
16:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs Young Angels U17 Košice
-
16:00
BK AŠK Slávia Trnava vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
17:00
ŠBK Šamorín vs Piešťanské Čajočky
-
17:00
BK Lokomotíva Sereď vs BKM Bardejov
-
18:30
ŠBK Junior Levice vs BKM Iskra Svit
-
19:15
Inter Bratislava vs DIAWIN Košice
Nedeľa, 12. Marec 2023
-
09:30
BK Lokomotíva Sereď vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
09:30
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Galaxy Košice
-
10:00
1.BK Michalovce vs BKM SPU Nitra
-
10:00
MBK Ružomberok vs Young Angels U17 Košice
-
10:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs BKM Iskra Svit
-
10:00
MBK Liptovský Mikuláš vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
ŠINTER Basket vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
10:30
AKAPO Lučenec vs Inter Bratislava
-
11:00
ŠBK Junior Levice vs DIAWIN Košice
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs Piešťanské Čajočky
-
11:00
MBK Karlovka Bratislava vs Levy Senec
-
11:00
UNIPO BKM Iskra Svit U23 vs MŠK MBK Žiar nad Hronom
-
12:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs MBK Karlovka Bratislava
-
12:30
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS vs BA Čaňa
-
13:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs MBK Liptovský Mikuláš
-
13:00
ŠBK Šamorín vs MBK Stará Turá
-
13:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Bardejov
-
14:00
Young Angels Košice vs BK ZŠ Zvolen
-
14:30
TYDAM UPJŠ Košice vs BK MŠK Mileo Kežmarok
-
14:30
Slávia HVAR Sport Resort Košice vs ACADEMIC ŽU Žilina
-
15:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs RIM Basket Košice
-
16:30
MIBA Stupava - MS vs BK Lokomotíva Sereď - MS