Streda, 5. Október 2022
Piatok, 7. Október 2022
-
12:00
MBK Victoria Žilina vs AKAPO Lučenec
-
14:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs ŠBK Galaxy Košice
-
16:00
RIM Basket Košice vs BKM Iskra Svit
-
16:30
MBK Karlovka Bratislava vs B.S.C. Bratislava
-
17:00
MBA Prievidza vs BK Inter Bratislava
-
18:00
MBK Liptovský Mikuláš vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
19:00
ŠINTER Basket vs MŠK BK Žiar nad Hronom
Sobota, 8. Október 2022
-
08:30
AKAPO Lučenec vs RIM Basket Košice
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
10:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs MBK Victoria Žilina
-
11:00
BKM Iskra Svit vs MBA Prievidza
-
11:00
BK Lokomotíva Sereď vs MBK Karlovka Bratislava
-
12:00
B.S.C. Bratislava vs ŠINTER Basket
-
12:30
ŠBK Galaxy Košice vs MBK Liptovský Mikuláš
-
13:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs ŠBK Junior Levice
-
13:30
Diawin Košice vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
14:00
BKM Bardejov vs YOUNG ANGELS U16 Košice
-
14:00
BK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Šamorín
-
14:00
BK Inter Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
14:30
ŠKP BBC Banská Bystrica vs RIM Basket Košice
-
15:00
BA Čaňa vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
15:00
ŠKBD Spišská Nová Ves vs MBK Ružomberok
-
16:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs 1.BK Michalovce
-
16:00
MBK Karlovka Bratislava vs MBA Prievidza
-
16:30
BKM Iskra Svit vs MBK Liptovský Mikuláš
-
17:00
Piešťanské Čajočky vs MBK Stará Turá
-
17:00
TYDAM UPJŠ Košice vs Dubček Bratislava
-
18:00
B.S.C. Bratislava vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
18:30
ŠBK Galaxy Košice vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
19:15
BK Inter Bratislava vs BKM SPU Nitra
Nedeľa, 9. Október 2022
-
,
BK Inter Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
MBK AŠK Slávia Trnava vs MBK Karlovka Bratislava
-
09:00
MBA Prievidza vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
09:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Slovan Bratislava
-
09:00
RIM Basket Košice vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
09:30
BKM Bardejov vs YOUNG ANGELS U17 Košice
-
10:00
BA Čaňa vs MBK Ružomberok
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs ŠBK Šamorín
-
10:00
Piešťanské Čajočky vs BK AS Trenčín
-
10:00
MBA Prievidza vs B.S.C. Bratislava
-
10:15
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BKM Iskra Svit
-
11:00
MBK Liptovský Mikuláš vs AKAPO Lučenec
-
11:15
1.BK Michalovce vs Diawin Košice
-
11:15
YOUNG ANGELS U15 Košice vs BAM Poprad
-
12:15
UNIPO BKM Iskra Svit U23 vs BK AS Trenčín U23
-
13:00
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Galaxy Košice
-
13:00
Slávia HVAR Sport Resort Košice vs BK Slovenský Orol Levoča
-
13:15
Young Angels Košice vs Dubček Bratislava
-
13:30
ŠKBD Spišská Nová Ves vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
14:00
BKM SPU Nitra vs BK Lokomotíva Sereď
-
14:00
ŠBK Junior Patrioti Levice U23 vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
15:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs BKM Iskra Svit
-
15:00
TYDAM UPJŠ Košice vs BK ZŠ Zvolen
-
16:00
MBK Karlovka Bratislava vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
16:00
BKM SPU Nitra vs ACADEMIC ŽU Žilina
-
18:00
ŠINTER Basket vs BK Inter Bratislava