Pondelok, 14. Február 2022
Utorok, 15. Február 2022
Streda, 16. Február 2022
-
18:00
BK ŠK UMB Banská Bystrica vs YOUNG ANGELS U19 Košice
-
18:30
BK Lokomotíva Sereď vs BKM SPU Nitra
-
18:30
BK Inter Bratislava vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
18:30
MBK Ružomberok vs BK Slovan Bratislava
Štvrtok, 17. Február 2022
Piatok, 18. Február 2022
Sobota, 19. Február 2022
-
,
MBA Prievidza vs BK Inter Bratislava
-
,
MBK Karlovka Bratislava A vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
,
ŽBK Rožňava vs ŠKBD Spišská Nová Ves U23
-
,
Dubček Bratislava vs CBK Košice
-
,
MBK Stará Turá J vs TYDAM UPJŠ Košice
-
,
MBK Ružomberok U23 vs BK AŠK Slávia Trnava J
-
10:00
BK AS Trenčín - MS vs Piešťanské Čajočky
-
10:00
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:30
1.BK Michalovce vs BK MŠK Kežmarok
-
13:00
BK Kovohuty Krompachy vs Young Angels U15 Košice
-
13:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
13:00
BK AS Trenčín vs B.S.C. Bratislava
-
14:00
BKM Iskra Svit B vs BA Čaňa
-
14:00
MBK Karlovka Bratislava B vs ŠBK Junior Levice
-
14:00
BK ZŠ Zvolen vs YOUNG ANGELS U19 Košice
-
15:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BARDEJOVSKÍ RYTIERI
-
15:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica J vs BK Lokomotíva Sereď U23
-
17:00
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa vs BAM Poprad
-
17:00
BKM Junior UKF Nitra vs YOUNG ANGELS U23 Košice
Nedeľa, 20. Február 2022
-
,
BK Lokomotíva Sereď vs BK AŠK Slávia Trnava
-
,
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs BK Inter Bratislava
-
,
ACADEMIC ŽU Žilina vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
,
MŠK Iskra Petržalka vs UNIPO BKM Iskra Svit U23
-
,
Dubček Bratislava vs TYDAM UPJŠ Košice
-
,
MBK Ružomberok U23 vs BK Lokomotíva Sereď U23
-
,
ŠKBD Spišská Nová Ves U23 vs ŽBK Rožňava
-
09:00
MBA Prievidza vs BK Lokomotíva Sereď
-
09:00
ŠBK Handlová vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
09:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BA Čaňa
-
09:30
BKM Iskra Svit B vs BARDEJOVSKÍ RYTIERI
-
10:00
BAM Poprad vs ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
-
10:00
MBK Karlovka Bratislava B vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
10:00
BK AS Trenčín vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica J vs BK AŠK Slávia Trnava J
-
10:30
Young Angels U15 Košice vs BK Kovohuty Krompachy
-
10:30
BK ZŠ Zvolen vs YOUNG ANGELS U23 Košice
-
11:00
1.BK Michalovce vs BKM Iskra Svit
-
11:30
BKM Iskra Svit A vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
12:30
ŠKBD Spišská Nová Ves vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
13:30
MIBA Stupava/Lozorno vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
14:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs
-
14:00
MBK Stará Turá J vs CBK Košice
-
14:00
BKM Junior UKF Nitra vs YOUNG ANGELS U19 Košice
-
14:30
Piešťanské Čajočky vs BK AS Trenčín - MS
-
16:00
MIBA Stupava/Lozorno vs BKM SPU Nitra
-
16:00
ŠBK Junior Patrioti Levice vs BKM SPU Nitra