-
09:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
09:00
BA Čaňa vs TYDAM UPJŠ Košice
-
09:30
ŠKBD Spišská Nová Ves vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
09:30
BKM SPU Nitra B - MS vs Basketbalový klub Pezinok
-
09:30
MBK Ružomberok vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
09:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
09:30
BK Slovan Bratislava vs BK Vráble
-
10:00
ŠBK Junior Levice vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
10:00
MBA Prievidza vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs BK Inter Bratislava
-
10:00
BK Inter Bratislava vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
10:00
BK Lokomotíva Sereď vs ŠINTER Basket
-
10:00
IBAS Bratislava MS vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
10:00
ORAVA BasCats vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
10:00
Young Angels U14 Košice vs CBK U14 Košice
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
BKM Junior Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
ŠINTER BAsket - MS vs MIBA Stupava - MS
-
10:30
MBK Liptovský Mikuláš vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
10:30
BK ŠPD Rožňava vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:30
BA Čaňa vs TYDAM UPJŠ Košice
-
10:30
1.BK Humenné vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:30
MBK Karlovka Bratislava vs B.S.C. Bratislava
-
11:00
BKM SPU Nitra vs MBA Prievidza
-
11:00
RIM Basket Košice vs MBK Victoria Žilina
-
11:00
Basketbalový klub Pezinok vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs BK Vráble
-
11:00
Levy Senec vs MBK Karlovka Bratislava
-
11:15
ŠKBD Spišská Nová Ves vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
11:15
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:30
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBK Victoria Žilina
-
11:30
BK Inter Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
11:30
ŠINTER Basket vs MIBA Stupava - MS
-
11:30
MBK Ružomberok vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
11:30
IBAS Bratislava MS vs BK Lokomotíva Sereď - MS
-
11:30
Young Angels U14 Košice vs CBK U14 Košice
-
11:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK Slovan Bratislava
-
11:30
BKM Junior Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:30
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BK Slovan Bratislava
-
11:45
BKM Iskra Svit vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
12:00
BK Nové Mesto nad Váhom vs BKM SPU Nitra
-
12:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs ŠBK Galaxy Košice
-
12:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBK Liptovský Mikuláš
-
12:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BK DOMOV Topoľčany U13 - MS
-
12:00
BAM Poprad vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
12:00
ORAVA BasCats vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
12:00
Piešťanské Čajočky - MS vs BKM Petržalka - MS
-
12:30
BKM Iskra Svit vs MBA Prievidza
-
12:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs BKM SPU Nitra B - MS
-
12:45
MBK Victoria Žilina vs ŠKP BBC Banská Bystrica - MS
-
13:00
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Junior Levice
-
13:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs B.S.C. Bratislava
-
13:00
MIBA Stupava - MS vs BK Lokomotíva Sereď
-
13:00
ŠBK Galaxy Košice vs MBK Victoria Žilina
-
13:30
BK DOMOV Topoľčany U13 - MS vs BK ŠPD Rožňava
-
13:30
BAM Poprad vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
13:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs ŠINTER Basket
-
14:00
ŠBK Galaxy Košice vs BK Inter Bratislava
-
14:00
Young Angels U12 Košice vs TYDAM UPJŠ Košice
-
14:00
BKM Junior Nitra vs BKM Petržalka
-
14:00
Piešťanské Čajočky - MS vs BKM Petržalka - MS
-
14:00
BKM Iskra Svit vs Inter Bratislava
-
14:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
14:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs MBK Liptovský Mikuláš
-
14:15
B.S.C. Bratislava vs BKM Iskra Svit
-
14:30
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS vs RIM Basket Košice
-
14:30
PU Akademik Prešov vs TYDAM UPJŠ Košice
-
15:00
BK AS Trenčín vs BKM Bardejov
-
15:00
BA Čaňa vs IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
-
15:00
BK Lokomotíva Sereď - MS vs MIBA Stupava - MS
-
15:30
MBK Ružomberok vs Young Angels Košice
-
15:30
Young Angels U12 Košice vs TYDAM UPJŠ Košice
-
15:30
BKM Junior Nitra vs BKM Petržalka
-
16:00
MBA Prievidza vs B.S.C. Bratislava
-
16:00
MBK Victoria Žilina vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
16:00
Inter Bratislava vs AKAPO Lučenec
-
16:00
RIM Basket Košice vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
16:15
ŠBK Handlová vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
18:00
Piešťanské Čajky vs Slávia Banská Bystrica
-
18:00
SPIŠSKÍ RYTIERI vs BC Komárno
-
18:00
BKM SPU Nitra vs 1.BK Michalovce
-
18:00
B.S.C. Bratislava vs MBA Prievidza
-
18:30
DIAWIN Košice vs ŠBK Junior Levice
-
18:30
MBK Ružomberok vs ŠBK Šamorín