-
BKM Iskra Svit vs RIM Basket Košice
-
RIM Basket Košice vs 1.BK Michalovce
-
1.BK Michalovce vs BKM Iskra Svit
-
,
UNI GYŐR NKA vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
,
UNI GYŐR NKA vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
BC Komárno - MS vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
BC Komárno - MS vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Junior Nitra
-
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Junior Nitra
-
09:00
Inter Bratislava Yellow vs MBK Karlovka Bratislava
-
09:00
ŠBK Galaxy Košice vs Rožňavskí vlci
-
09:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs BA Čaňa
-
10:00
BKM Žilina vs BK ZŠ Zvolen MS
-
10:00
Young Angels U13 Košice vs BAM Poprad
-
10:00
IBAS Bratislava - MS vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS vs MBK Liptovský Mikuláš
-
10:15
ŠBK Galaxy Košice vs BK ŠPD Rožňava
-
10:30
MBK Karlovka Bratislava vs Inter Bratislava Black
-
10:30
AKAPO Lučenec vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:00
MBK Ružomberok vs BK AS Trenčín - MS
-
11:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs MBK Victoria Žilina
-
11:00
MBK Ružomberok vs CBK U15 Košice
-
11:30
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs BA Čaňa
-
11:30
Young Angels U13 Košice vs BAM Poprad
-
11:30
IBAS Bratislava - MS vs BK Slovan Bratislava
-
11:30
ŠBK Galaxy Košice vs BK ŠPD Rožňava
-
12:00
BK Nové Mesto nad Váhom vs BAM Poprad
-
12:00
BKM Žilina vs BK ZŠ Zvolen MS
-
12:00
Inter Bratislava Black vs Inter Bratislava Yellow
-
12:00
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Junior Levice
-
12:30
BK AS Trenčín vs MBK Stará Turá
-
13:00
MBK Ružomberok vs BK AS Trenčín - MS
-
13:00
AKAPO Lučenec vs BAM Poprad
-
13:30
BK Nové Mesto nad Váhom vs BAM Poprad
-
13:30
Piešťanské Čajočky - MS vs ŠBK Šamorín
-
14:00
RIM Basket Košice vs MBA Prievidza
-
14:00
Inter Bratislava Black vs Levy Senec
-
14:00
MBK Stará Turá vs ŠBK Šamorín
-
14:00
CBK U19 Košice vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
14:30
BKM Iskra Svit vs RIM Basket Košice
-
15:00
ŠBK Šamorín vs Slávia Banská Bystrica
-
15:00
Piešťanské Čajočky - MS vs ŠBK Šamorín
-
15:00
BA Čaňa vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
15:00
BK AS Trenčín - MS vs BKM SPU Nitra
-
15:00
BK Nové Mesto nad Váhom vs ŠBK Junior Levice
-
15:00
BKM Žilina vs YOUNG ANGELS U15 Košice
-
15:00
BAM Poprad vs BK AŠK Slávia Trnava
-
16:00
MŠK BO Holíč vs ŠBK Handlová U23
-
16:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs BK AS Trenčín U23
-
16:15
YOUNG ANGELS U19 Košice vs BK Slovan Bratislava
-
17:00
MBK Ružomberok vs CBK Košice
-
17:00
BK ŠK UMB Banská Bystrica vs Young Angels Košice
-
17:00
BK Dolný Kubín vs SLÁVIA RIM Košice B
-
17:00
1.BK Michalovce vs BKM Iskra Svit
-
17:30
BAM Poprad vs Piešťanské Čajky
-
18:00
Patrioti Levice vs MBK Baník Handlová
-
18:00
BK ŠPD Rožňava vs BK MŠK Kežmarok
-
18:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
18:00
BKM Bardejov vs BA Čaňa