Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Apríl,
2024
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Marec
29. Apríl 2024
Máj
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
1
2
3
4
5
6
7
16:45
Streda 03
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK Vráble - MS
+
BKM Junior UKF Nitra
00:00
Sobota 06
1.liga Staršie mini U12 - Stred
MBK Stará Turá
+
Piešťanské Čajočky
00:00
Nedeľa< 07
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
Rožňavskí vlci - MS
+
BK ŠPD Rožňava
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BKM Bardejov
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS 2011 Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice - MS
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BAM Poprad fialová - MS
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice - MS
+
BKM Bardejov
00:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
BKM Žilina
+
MBK Ružomberok
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
ŠBK Galaxy Košice
00:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
RIM Basket Košice
+
B.S.C. Bratislava Yellow
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BKM Junior UKF Nitra
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
00:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
Rožňavskí vlci - MS
+
MBK Victoria Žilina
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad fialová - MS
+
BKM Bardejov
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Lokomotíva Sereď
09:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
ŠINTER BAsket
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
IBAS Bratislava
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
Levy Senec
09:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
MBK Victoria Žilina
+
ŠBK Handlová
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Skupina D
BC Komárno - MS
+
BKM Petržalka - MS
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BKM Junior UKF Nitra
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBA Prievidza
+
BK Domov Topoľčany
09:30
1.liga Mladší mini U11 - Východ
1.BK Michalovce
+
ŠBK Galaxy Košice
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad fialová - MS
+
BKM Bardejov
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
Young Angels Košice
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
10:45
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
ŠBK Galaxy Košice
+
MBK Karlovka Bratislava
09:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
BA Čaňa
+
YOUNG ANGELS 2010 Košice
10:45
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BK MŠK Žiar nad Hronom
+
Patrioti ŠBK Levice
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Skupina D
AKAPO Lučenec - MS
+
BC Komárno - MS
10:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
B.S.C. Bratislava Blue - MS
+
BK NMnV
11:45
1.liga Starší mini U12 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Karlovka Bratislava
44 more events ...
10 more events ...
8
9
10
11
12
13
14
16:30
Streda 10
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
IBAS Bratislava
+
BK Slovan Bratislava
15:30
Štvrtok 11
1.liga Mladší mini U11 - Stred
AKAPO Lučenec
+
Patrioti ŠBK Levice
17:00
Piatok 12
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
MBA Prievidza white
+
Inter Bratislava
09:00
Sobota 13
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BK MŠK Žiar nad Hronom - MS
+
BKM Žilina
00:00
Nedeľa< 14
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
Young Angels Košice
+
TYDAM Košice
16:45
1.liga Mladší mini U11 - Stred
AKAPO Lučenec
+
Patrioti ŠBK Levice
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
Young Angels Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK NMnV - MS
+
BK Slovan Bratislava
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
Piešťanské Čajočky
+
BKM Žilina
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
Young Angels Košice
09:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
ŠBK Galaxy Košice
+
MBA Prievidza
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Slovan Bratislava
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Šamorín
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK Galaxy Košice
+
RIM Basket Košice
09:30
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MBK Slávia Trnava
+
B.S.C. Bratislava Yellow
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Svit
+
Spišskí Rytieri
10:45
1.liga Starší mini U12 - Gold
BBA Komárno
+
ŠBK Galaxy Košice
09:00
1.liga Mladší mini U11 - skupina D
BK AS Trenčín - MS
+
BBK Bánovce nad Bebravou - MS
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BKM Junior UKF Nitra
+
Piešťanské Čajočky
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BKM Bardejov
+
TYDAM Košice
11:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava Yellow
+
Inter Bratislava
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď biele
+
MBK Stará Turá - MS
11:00
2.liga muži - Východ
RB Košice
+
BK MŠK Kežmarok
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BKM Žilina
+
BA Spartak Myjava
11:15
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BA Čaňa
+
BAM Poprad
09:30
1.liga Mladší mini U11 - Stred
BK MŠK Žiar nad Hronom
+
Patrioti ŠBK Levice
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Skupina D
BK Lokomotíva Sereď - MS
+
AKAPO Lučenec - MS
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
AKAPO Lučenec - MS
+
TSM Slávia Žilina - MS
11:45
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBK Victoria Žilina
+
BK MŠK Žiar nad Hronom
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK AS Trenčín
+
ŠINTER BAsket
12:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK NMnV - MS
+
BK Lokomotíva Sereď biele
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
Strojár Malacky
12:15
2.liga muži - Východ
BK UNIPO Akademik Prešov
+
Slávia Hvar Sports Resort Košice
53 more events ...
15 more events ...
15
16
17
18
19
20
21
17:00
Utorok 16
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď červené
+
BK AŠK Slávia Trnava
14:30
Streda 17
1.liga Žiačky U14 - Stred
ŠBK Handlová
+
BK ZŠ Lendak
16:00
Štvrtok 18
1.liga Žiačky U14 - Stred
MBK Ružomberok
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
15:00
Piatok 19
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
ŽBK Rožňava
00:00
Sobota 20
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad fialová - MS
+
Young Angels Košice
00:00
Nedeľa< 21
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BKM Žilina
+
MBK Stará Turá
16:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
MBK Ružomberok
+
ŠBK Handlová
16:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BA Čaňa
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
Young Angels Košice
+
BA Čaňa
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
IBAS Bratislava
+
BK AŠK Slávia Trnava
16:30
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
B.S.C. Bratislava
+
MBA Prievidza white
16:15
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
ŽBK Rožňava
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad biela
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď
17:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK AŠK Slávia Trnava
17:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Vráble - MS
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
CBK Košice
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
IBAS Bratislava
17:30
1.liga Žiačky U14 - Stred
BK ZŠ Lendak
+
MBK Ružomberok
17:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BA Čaňa
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS 2011 Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice - MS
18:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
B.S.C. Bratislava
+
MBA Prievidza white
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MIBA SLOVAKIA
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice - MS
+
YOUNG ANGELS 2010 Košice
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
BKM Bardejov
+
YOUNG ANGELS 2010 Košice
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK AS Trenčín - MS
+
MBK Stará Turá
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS 2010 Košice
+
BK UNIPO Akademik Prešov - MS
09:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
MBK Ružomberok
+
BKM Žilina
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
BK UNIPO Akademik Prešov - MS
+
BKM Bardejov
09:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín
+
ŠINTER BAsket
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BKM Junior UKF Nitra
+
Piešťanské Čajočky
09:15
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM Košice
+
CBK Košice
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
BKM Bardejov
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBA Prievidza
+
BKM SPU Nitra
09:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
B.S.C. Bratislava Yellow
+
ŠINTER BAsket
10:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS 2010 Košice
+
YOUNG ANGELS 2011 Košice
09:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
RIM Basket Košice
+
Spišskí Rytieri
10:45
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK Košice
+
BAM Poprad
09:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK Vráble - MS
+
BKM Žilina
09:15
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BA Čaňa
+
BAM Poprad fialová - MS
11:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
BK ZŠ Lendak
+
MBK Ružomberok
35 more events ...
13 more events ...
22
23
24
25
26
27
28
17:00
Pondelok 22
1.liga Žiačky U14 - Západ
MBK Stará Turá
+
MIBA SLOVAKIA
00:00
Utorok 23
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
MBK Stará Turá - MS
16:30
Streda 24
1.liga Starší mini U12 - Gold
BBA Komárno
+
ŠBK Handlová
15:30
Štvrtok 25
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
IBAS Bratislava
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
16:00
Piatok 26
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BKM Bardejov
00:00
Sobota 27
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď biele
+
IBAS Bratislava - MS
00:00
Nedeľa< 28
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
TYDAM UPJŠ Košice
18:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
MBK Ružomberok
+
BKM Žilina
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá - MS
+
BK NMnV - MS
17:30
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK Galaxy Košice
+
RIM Basket Košice
16:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
BKM Iskra Svit
+
Inter Bratislava
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK NMnV - MS
+
BK Lokomotíva Sereď biele
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK NMnV - MS
+
ŠBK Šamorín
17:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
MBK Ružomberok
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BAM Poprad
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK Košice
+
BA Čaňa
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
IBAS Bratislava - MS
18:45
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ORAVA BasCats
+
BKM Bardejov
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
Young Angels Košice
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BBGP Prievidza
+
Piešťanské Čajočky
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BA Spartak Myjava
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŽBK Rožňava
+
TYDAM UPJŠ Košice
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Vráble
+
BK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BA Spartak Myjava
+
BK Slovan Bratislava
00:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BAM Poprad
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
TYDAM Košice
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď červené
+
BK AŠK Slávia Trnava
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBK Victoria Žilina
+
AKAPO Lučenec
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Skupina D
BC Komárno - MS
+
BK ZŠ Zvolen - MS
00:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď biele
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
AKAPO Lučenec
+
MBK Victoria Žilina
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
MBK Ružomberok
+
ŽBK Rožňava
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
TSM Slávia Žilina - MS
+
AKAPO Lučenec - MS
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
Piešťanské Čajočky
+
BKM Žilina
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK MŠK Kežmarok - MS
+
TSM Slávia Žilina - MS
12:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK Košice
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK Košice
+
Young Angels Košice
12:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Šamorín
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Slovan Bratislava
12:45
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM Košice
+
BKM Bardejov
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Skupina D
BK ZŠ Zvolen - MS
+
BKM Petržalka - MS
13:00
2.liga muži - Finálový turnaj
BK Dolný Kubín
+
BK MŠK Kežmarok
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BBGP Prievidza
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
13:15
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BKM Žilina
+
BBGP Prievidza
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
Rožňavskí vlci - MS
+
BK ŠPD Rožňava
14:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Skupina D
BK ZŠ Zvolen - MS
+
BK Lokomotíva Sereď - MS
38 more events ...
3 more events ...
29
30
1
2
3
4
5
15:00
Utorok 30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď biele
+
BK Lokomotíva Sereď červené
16:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
MBA Prievidza white
+
Inter Bratislava
17:45
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
Inter Bratislava
+
MBA Prievidza green