Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Júne,
2022
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Máj
Júne 2022
Júl
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
30
31
1
2
3
4
5
14:30
Streda 01
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
09:00
Sobota 04
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
BKM Junior UKF Nitra
10:00
Nedeľa< 05
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BAM Poprad
+
CBK U11 Košice
16:15
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
CBK U13 Košice
+
Young Angels U13 Košice
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM Košice
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
16:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Slovan Bratislava
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
YOUNG ANGELS U12 Košice
+
BAM Poprad
18:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
BKM Žilina
+
ORAVA BasCats
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BK Vráble - MS
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
YOUNG ANGELS U11 Košice
+
BKM Bardejov
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM Košice
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
ŠBK Šamorín
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BAM Poprad
+
CBK U11 Košice
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Petržalka - Five Stars
+
BK AŠK Slávia Trnava
12:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
YOUNG ANGELS U12 Košice
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
Piešťanské Čajočky - MS
+
IBAS Bratislava - MS
12:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BK Vráble - MS
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BKM Junior UKF Nitra
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŠKBD Spišská Nová Ves
+
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
BA Čaňa
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
BKM Junior UKF Nitra
10:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
10:45
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
CBK U13 Košice
+
Young Angels U13 Košice
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
YOUNG ANGELS U11 Košice
+
BKM Bardejov
13 more events ...
6
7
8
9
10
11
12
10:00
Sobota 11
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad
+
YOUNG ANGELS U12 Košice
10:00
Nedeľa< 12
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
Piešťanské Čajočky - MS
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
12:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
Piešťanské Čajočky - MS
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK Slovan Bratislava
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ORAVA BasCats
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad
+
YOUNG ANGELS U12 Košice
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Vráble
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK Slovan Bratislava
12:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ORAVA BasCats
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
13
14
15
16
17
18
19
16:30
Streda 15
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
MBK Ružomberok
17:45
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
MBK Ružomberok
20
21
22
23
24
25
26
16:00
Streda 22
1.liga Žiaci U14 - 9.-15.miesto
ŠBK Galaxy Košice
+
MBK Victoria Žilina
27
28
29
30
1
2
3