-
10:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs ORAVA BasCats
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
10:00
BKM Petržalka vs BK Vráble
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs ŠBK Handlová
-
10:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs Inter Bratislava Black
-
10:00
ŠKBD Spišská Nová Ves vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
10:00
ORAVA BasCats vs BAM Poprad
-
10:00
YOUNG ANGELS U14 Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
10:00
ŠINTER BAsket - MS vs Piešťanské Čajočky - MS
-
10:30
MBK Karlovka Bratislava vs BK Gabko Senec - MS
-
10:30
BK Slovan Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
BK Gabko Senec vs MIBA Stupava
-
11:00
BKM Iskra Svit vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
11:00
BK ŠPD Rožňava vs MBK Victoria Žilina
-
11:30
BKM Petržalka vs BK Vráble
-
11:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs Inter Bratislava Black
-
11:30
YOUNG ANGELS U14 Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
11:30
ŠINTER BAsket - MS vs Piešťanské Čajočky - MS
-
11:45
ŠKBD Spišská Nová Ves vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
12:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs ORAVA BasCats
-
12:00
MBK Stará Turá vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
12:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs B.S.C. Bratislava
-
12:00
BK Gabko Senec - MS vs MIBA Stupava
-
12:00
ORAVA BasCats vs BAM Poprad
-
12:15
MIBA Stupava vs MBK Karlovka Bratislava
-
12:30
RIM Basket Košice vs BKM Iskra Svit
-
12:30
BK ŠPD Rožňava vs MBK Victoria Žilina
-
13:00
BKM Žilina vs BKM Bardejov
-
13:00
BK Slovan Bratislava vs BKM Junior UKF Nitra
-
13:30
MBK Karlovka Bratislava vs BK Gabko Senec
-
13:30
BKM Bardejov vs CBK U14 Košice
-
14:00
MBK Liptovský Mikuláš vs B.S.C. Bratislava
-
14:00
ŠBK Handlová vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
14:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs RIM Basket Košice
-
14:00
ŠBK Handlová vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
14:00
MŠK BO Holíč vs RB Košice
-
14:30
BK Slovan Bratislava vs BKM Junior UKF Nitra
-
14:30
MIBA Stupava - MS vs BKM Petržalka - MS
-
15:00
BKM Žilina vs BKM Bardejov
-
15:00
BKM Bardejov vs CBK U14 Košice
-
15:15
TYDAM UPJŠ Košice vs BAM Poprad
-
15:30
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs MBK Liptovský Mikuláš
-
15:30
1.BK Michalovce vs ŠBK Junior Levice
-
16:00
MBK Victoria Žilina vs BKM Iskra Svit
-
16:00
MIBA Stupava - MS vs BKM Petržalka - MS
-
16:45
TYDAM UPJŠ Košice vs BAM Poprad
-
16:45
1.BK Michalovce vs ŠBK Junior Levice