Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Január,
2022
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Január 2022
Február
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
27
28
29
30
31
1
2
18:00
Nedeľa< 02
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BC Komárno
3
4
5
6
7
8
9
16:00
Streda 05
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
BKM Lučenec
14:00
Sobota 08
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
BC Komárno
18:00
Nedeľa< 09
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
ŠBK Šamorín
+
BK Slovan Bratislava
16:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
Patrioti Levice
16:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
MBK Baník Handlová
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
17:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
MBK Ružomberok
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
MBK Baník Handlová
17:30
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BAM Poprad
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
18:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Piešťanské Čajky
+
Young Angels Košice
20:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
BC Prievidza
10
11
12
13
14
15
16
18:00
Streda 12
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
BC Prievidza
18:00
Piatok 14
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
BKM Lučenec
15:00
Sobota 15
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
BK Slovan Bratislava
16:00
Nedeľa< 16
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
Young Angels Košice
17:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
MBK Ružomberok
+
Piešťanské Čajky
17:30
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BAM Poprad
+
ŠBK Šamorín
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BK Inter Bratislava
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
Patrioti Levice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
17
18
19
20
21
22
23
18:00
Streda 19
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
MBK Baník Handlová
15:00
Sobota 22
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BK Slovan Bratislava
+
BAM Poprad
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
Iskra Svit
16:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Young Angels Košice
+
MBK Ružomberok
18:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Piešťanské Čajky
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18:00
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
ŠBK Šamorín
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BKM Lučenec
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
BC Komárno
24
25
26
27
28
29
30
18:00
Streda 26
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
Patrioti Levice
16:00
Sobota 29
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Young Angels Košice
+
Piešťanské Čajky
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BC Komárno
18:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
MBK Ružomberok
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
Iskra Svit
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
BKM Lučenec
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
31
1
2
3
4
5
6
00:00
Pondelok 31
Slovenský pohár muži - štvrťfinále
Iskra Svit
+
BC Prievidza