Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Sobota, 6. November 2021
15:00
Dom športu, Bratislava
,
Bratislava
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 29.
BK Slovan Bratislava
vs
BAM Poprad
1. rozhodca
Roman Lamoš
2. rozhodca
Peter Macura
3. rozhodca
Jozef Stopka
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Miroslav Matejčík
StandBy rozhodca
17:00
ŠH Koniareň, Poľná 49
,
Ružomberok
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 32.
MBK Ružomberok
vs
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
1. rozhodca
Ladislav Bartoš
2. rozhodca
Vladimír Karnay
3. rozhodca
Lukáš Životský
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Igor Pipíška
StandBy rozhodca
18:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 31.
Young Angels Košice
vs
Piešťanské Čajky
1. rozhodca
Anton Šarišský
2. rozhodca
Tomáš Kiss
3. rozhodca
Matúš Čurilla
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Richard Hlinka
StandBy rozhodca
18:00
Iskra Aréna (ŠH)
,
Svit
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 25.
Iskra Svit
vs
BKM Lučenec
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Eduard Uhrin
3. rozhodca
Jakub Izák
Komisár
Observer
Eduard Cetl
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Handlová
,
Handlová
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 27.
MBK Baník Handlová
vs
BK Inter Bratislava
1. rozhodca
Pavel Fuska
2. rozhodca
Peter Ženiš
3. rozhodca
Veronika Obertová
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Petr Sudek
StandBy rozhodca
18:00
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 28.
SPIŠSKÍ RYTIERI
vs
Patrioti Levice
1. rozhodca
Zdenko Zubák
2. rozhodca
Peter Karniš
3. rozhodca
Peter Gacík
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Miroslav Kuzmiak
StandBy rozhodca