Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
December,
2021
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
December 2021
Január
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
29
30
1
2
3
4
5
00:00
Piatok 03
1.liga Kadetky U17 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
MBK Ružomberok
00:00
Sobota 04
1.liga Juniori U19 - Gold
MBA Prievidza
+
BKM SPU Nitra
00:00
Nedeľa< 05
1.liga Juniori U19 - Gold
BBK Bánovce nad Bebravou
+
BKM SPU Nitra
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
BBK Bánovce nad Bebravou
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
MBA Prievidza
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
Diawin Košice
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
BKM Iskra Svit
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
BKM Iskra Svit
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
Diawin Košice
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
BK MŠK Mileo Kežmarok
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
BK MŠK Mileo Kežmarok
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
1.BK Humenné
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK AS Trenčín
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK AS Trenčín
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
RIM Basket Košice
+
Inter Bratislava Yellow
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
BA Čaňa
+
Inter Bratislava Yellow
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
BA Čaňa
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
RIM Basket Košice
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBA Prievidza
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBA Prievidza
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BKM Iskra Svit
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
BK MŠK Kežmarok
+
1.BK Michalovce
8 more events ...
13 more events ...
6
7
8
9
10
11
12
18:30
Streda 08
1.liga Kadetky U17 - Východ
CBK U17 Košice
+
Young Angels U16 Košice
18:30
Štvrtok 09
1.liga Kadetky U17 - Východ
CBK U17 Košice
+
Young Angels U17 Košice
00:00
Sobota 11
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
Nedeľa< 12
1.liga Kadeti U17 - Gold
BKM SPU Nitra
+
BKM Iskra Svit A
00:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
BKM Iskra Svit A
00:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
Diawin Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BKM SPU Nitra
+
Diawin Košice
00:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK Lokomotíva Sereď
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
00:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK Inter Bratislava
+
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
00:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK Inter Bratislava
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Kadeti U17 - Gold
BK Lokomotíva Sereď
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BA Čaňa
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BA Čaňa
+
BKM Iskra Svit B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
+
BKM Iskra Svit B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Kadeti U17 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
MBK Karlovka Bratislava B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
MBK Karlovka Bratislava B
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
MBK Karlovka Bratislava A
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
MBK Karlovka Bratislava A
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
BK AS Trenčín
00:00
1.liga Kadeti U17 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BK AS Trenčín
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
ŽBK Rožňava
+
Young Angels U17 Košice
00:00
1.liga Kadetky U17 - Východ
ŽBK Rožňava
+
Young Angels U16 Košice
00:00
1.liga muži a Mladí muži U23
BKM SPU Nitra
+
ACADEMIC ŽU Žilina
00:00
1.liga muži a Mladí muži U23
+
UNIPO BKM Iskra Svit U23
00:00
1.liga muži a Mladí muži U23
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga muži a Mladí muži U23
BK Slovenský Orol Levoča
+
MŠK Iskra Petržalka
1 more events ...
13
14
15
16
17
18
19
00:00
Sobota 18
1.liga Staršie žiačky U15 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MIBA Stupava/Lozorno
00:00
Nedeľa< 19
1.liga Juniori U19 - Gold
BK Inter Bratislava
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
BK Lokomotíva Sereď
+
BK Inter Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
Diawin Košice
+
BKM Iskra Svit
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
BKM Iskra Svit
+
Diawin Košice
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
MBA Prievidza
+
BBK Bánovce nad Bebravou
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
BBK Bánovce nad Bebravou
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra
00:00
1.liga Juniori U19 - Gold
BKM SPU Nitra
+
ŠBK Junior Levice
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
1.BK Humenné
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
BK MŠK Mileo Kežmarok
+
MBK Liptovský Mikuláš
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
MBK Liptovský Mikuláš
+
BK MŠK Mileo Kežmarok
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
1.BK Michalovce
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Juniori U19 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
1.BK Michalovce
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
BK AS Trenčín
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
BK AS Trenčín
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
ŠBK Handlová
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
00:00
1.liga Juniori U19 - Západ
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
ŠBK Handlová
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Victoria Žilina
00:00
1.liga Kadetky U17 - Západ
MBK Ružomberok
+
BK Slovan Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBA Prievidza
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MBK Victoria Žilina
+
BK Lokomotíva Sereď
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
BA Čaňa
+
RIM Basket Košice
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
Inter Bratislava Yellow
+
B.S.C. Bratislava
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
RIM Basket Košice
+
BA Čaňa
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Východ
ŠBK Handlová
+
IMC Slovakia Považská Bystrica - MS
00:00
1.liga Starší žiaci U15 - Gold
B.S.C. Bratislava
+
Inter Bratislava Yellow
9 more events ...
10 more events ...
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2