Sobota, 4. Február 2023
-
09:00
BK AŠK Slávia Trnava vs Piešťanské Čajočky - MS
-
09:00
BK AS Trenčín - MS vs ŠBK Handlová
-
09:00
BK ZŠ Zvolen MS vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
09:30
BKM Junior Nitra vs BK Lokomotíva Sereď
-
09:30
BKM Bardejov vs TYDAM UPJŠ Košice - MS
-
09:30
BK Slovan Bratislava vs UNI GYŐR NKA
-
10:00
BK Nové Mesto nad Váhom vs BKM Žilina
-
10:00
CBK U11 Košice vs BKM Bardejov
-
10:00
ŠBK Šamorín vs IBAS Bratislava - MS
-
10:00
BA Čaňa vs Young Angels U13 Košice
-
10:00
BC Komárno - MS vs IBAS Bratislava - MS
-
10:00
BA Spartak Myjava vs ŠBK Šamorín
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs MIBA Stupava
-
10:00
ŠINTER Basket vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:00
MIBA Stupava vs BK AS Trenčín - MS
-
10:30
BK AŠK Slávia Trnava vs Piešťanské Čajočky - MS
-
10:30
BK AS Trenčín - MS vs ŠBK Handlová
-
10:30
BK ZŠ Zvolen MS vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
11:00
BKM Junior Nitra vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:00
BKM Bardejov vs TYDAM UPJŠ Košice - MS
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs UNI GYŐR NKA
-
11:00
AKAPO Lučenec vs RIM Basket Košice
-
11:15
MIBA Stupava vs Basketbalový klub Pezinok
-
11:30
BK Nové Mesto nad Váhom vs BKM Žilina
-
11:30
ŠBK Šamorín vs IBAS Bratislava - MS
-
11:30
BA Čaňa vs Young Angels U13 Košice
-
11:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs ŠINTER Basket
-
12:00
CBK U11 Košice vs BKM Bardejov
-
12:00
BC Komárno - MS vs IBAS Bratislava - MS
-
12:00
BA Spartak Myjava vs ŠBK Šamorín
-
12:00
ŠBK Galaxy Košice vs B.S.C. Bratislava
-
12:30
Basketbalový klub Pezinok vs B.S.C. Bratislava
-
12:45
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
13:00
BK Lokomotíva Sereď vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
13:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
14:00
ŠBK Galaxy Košice vs MBA Prievidza
-
14:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
14:30
IMC Slovakia Považská Bystrica vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
16:00
B.S.C. Bratislava vs MBA Prievidza
-
16:00
ŠBK Handlová U23 vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
16:00
MŠK BO Holíč vs BK DSG Dunajská Streda
-
17:00
MBK Karlovka Bratislava vs BBK Bánovce nad Bebravou MS
-
17:00
BK ŠPD Rožňava vs SLÁVIA RIM Košice B
-
19:00
BK mdlé káčery Nitra vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
19:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs TJ Iskra Partizánske
Nedeľa, 5. Február 2023
-
10:00
BA Spartak Myjava vs MBK Stará Turá
-
10:00
B.S.C. Bratislava Blue - MS vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
10:00
Rožňavskí vlci vs RIM Basket Košice
-
10:00
MIBA Stupava vs BBK Bánovce nad Bebravou MS
-
11:15
MBK AŠK Slávia Trnava vs B.S.C. Bratislava Blue - MS
-
11:30
BA Spartak Myjava vs MBK Stará Turá
-
12:30
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
14:00
MBK Karlovka Bratislava vs BK AS Trenčín - MS