-
,
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ŠBK Handlová
-
,
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ŠBK Handlová
-
ŠKP BBC Banská Bystrica vs MBK Liptovský Mikuláš
-
,
BK UVL Košice vs BK ŠPD Rožňava
-
,
BK DSG Dunajská Streda vs B.S.C. Bratislava U23
-
09:00
CBK U11 Košice vs BAM Poprad
-
09:00
BKM Bardejov vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
09:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs RIM Basket Košice
-
09:00
AKAPO Lučenec vs Inter Bratislava
-
09:00
ŠBK Galaxy Košice vs RIM Basket Košice
-
09:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs BKM SPU Nitra - MS
-
09:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ŠBK Handlová - MS
-
10:00
BKM Petržalka - Five Stars vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
10:00
ŠBK Šamorín vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
vs BKM Junior UKF Nitra
-
10:00
BKM Junior UKF Nitra vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
10:00
B.S.C. Bratislava vs Biosaurus Basketball Academy Komárno
-
10:00
ŠBK Junior Levice vs BK Inter Bratislava
-
10:15
1.BK Michalovce vs MBK Liptovský Mikuláš
-
10:30
CBK U11 Košice vs BAM Poprad
-
10:30
BKM Bardejov vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
10:30
BKM SPU Nitra - MS vs MBK Karlovka Bratislava
-
11:00
MBA Prievidza vs MBK Karlovka Bratislava
-
11:00
Inter Bratislava vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:00
AKAPO Lučenec vs BKM Žilina - MS
-
11:15
BK Inter Bratislava vs MBA Prievidza
-
11:15
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ŠBK Handlová - MS
-
11:30
BKM Petržalka - Five Stars vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:30
ŠBK Šamorín vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:30
vs BKM Junior UKF Nitra
-
11:30
MBK Liptovský Mikuláš vs ŠBK Galaxy Košice
-
11:30
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
12:00
BKM Junior UKF Nitra vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
12:00
MBK Karlovka Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
12:30
BK Slovan Bratislava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
12:30
MBA Prievidza vs ŠBK Junior Levice
-
12:30
AKAPO Lučenec vs BKM Žilina - MS
-
12:45
CBK U13 Košice vs ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
-
12:45
RIM Basket Košice vs 1.BK Michalovce
-
13:00
B.S.C. Bratislava vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
13:00
RIM Basket Košice vs MBK Karlovka Bratislava
-
13:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs MBK Ružomberok
-
13:00
BK Gabko Senec - MS vs ŠINTER Vrakuňa MS
-
13:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs B.S.C. Bratislava
-
14:00
BKM Bardejov vs BA Čaňa
-
14:00
MBK Liptovský Mikuláš vs RIM Basket Košice
-
14:15
CBK U13 Košice vs ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
-
14:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BAM Poprad
-
14:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs MBK Ružomberok
-
15:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBA Prievidza
-
15:00
B.S.C. Bratislava vs AKAPO Lučenec
-
15:00
Levy Senec vs ŠBK Galaxy Košice
-
15:00
BK Gabko Senec - MS vs ŠINTER Vrakuňa MS
-
15:15
1.BK Michalovce vs ŠBK Galaxy Košice
-
15:30
BKM Bardejov vs BA Čaňa
-
16:00
,
BK AŠK Slávia Trnava vs BAM Poprad
-
16:00
MŠK BO Holíč vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
17:00
MBK Victoria Žilina vs BKM Iskra Svit
-
17:00
BK Dolný Kubín vs BK MŠK Kežmarok
-
18:00
RIM Basket Košice vs BK ŠPD Rožňava
-
18:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs EXIT Nitra