Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Október,
2022
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
September
Október 2022
November
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
26
27
28
29
30
1
2
16:00
Sobota 01
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
Iskra Svit
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
BAM Poprad
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
ŠBK Šamorín
17:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
Slávia Banská Bystrica
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
CBK Košice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
Patrioti Levice
3
4
5
6
7
8
9
18:00
Streda 05
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
Iskra Svit
17:00
Sobota 08
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
BC Prievidza
17:00
Nedeľa< 09
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
MBK Baník Handlová
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BK Inter Bratislava
17:30
Extraliga ženy - Základná časť
BAM Poprad
+
ŠBK Šamorín
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
BKM Lučenec
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
CBK Košice
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
19:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
BC Komárno
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
Patrioti Levice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
10
11
12
13
14
15
16
17:00
Streda 12
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
MBK Ružomberok
15:30
Sobota 15
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
BAM Poprad
14:00
Nedeľa< 16
Extraliga ženy - Základná časť
Slávia Banská Bystrica
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
CBK Košice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
BK Inter Bratislava
18:30
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
Iskra Svit
19:00
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
Piešťanské Čajky
19:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
19:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
BC Komárno
17
18
19
20
21
22
23
18:30
Utorok 18
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
BK ŠK UMB Banská Bystrica
18:00
Streda 19
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
BAM Poprad
17:00
Sobota 22
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
Piešťanské Čajky
17:00
Nedeľa< 23
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
Slávia Banská Bystrica
18:30
Extraliga ženy - Základná časť
CBK Košice
+
MBK Ružomberok
17:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
Young Angels Košice
19:00
Extraliga ženy - Základná časť
Slávia Banská Bystrica
+
ŠBK Šamorín
17:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
MBK Baník Handlová
17:30
Extraliga ženy - Základná časť
BAM Poprad
+
CBK Košice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
BKM Lučenec
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
Patrioti Levice
19:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BC Prievidza
24
25
26
27
28
29
30
17:00
Streda 26
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
MBK Ružomberok
15:00
Sobota 29
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
ŠBK Šamorín
17:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
BC Komárno
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
CBK Košice
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Slávia Banská Bystrica
+
BAM Poprad
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
Patrioti Levice
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
Iskra Svit
31
1
2
3
4
5
6