Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Sobota, 20. Apríl 2024
Nasledujúci Deň
17:00
ŠH Koniareň, Poľná 49
,
Ružomberok
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Play off - 3.kolo - 2134
MBK Ružomberok
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Vladimír Karnay
2. rozhodca
Richard Sirocký
3. rozhodca
Lukáš Životský
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
KTVŠ FF UMB, Banská Bystrica
,
Banská Bystrica
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Play off - 3.kolo - 2140
BK ŠK UMB Banská Bystrica
vs
BK AS Trenčín
1. rozhodca
Martina Fanfara
2. rozhodca
Róbert Cibulka
3. rozhodca
Kamila Višniarová
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Diplomat aréna
,
Piešťany
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Play off - 3.kolo - 2129
Piešťanské Čajky
vs
Slávia Banská Bystrica
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Veronika Obertová
3. rozhodca
Marek Turčin
Komisár
Boris Gabara
Observer
Boris Gabara
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Play off - 3.kolo - 2137
CBK Košice
vs
Young Angels Košice
1. rozhodca
Peter Gacík
2. rozhodca
Matúš Čurilla
3. rozhodca
Ľubomír Begáni
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH
,
Prievidza
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Play-off -1.kolo - 1310
BC Prievidza
vs
Inter Bratislava
1. rozhodca
Marek Kúkelčík
2. rozhodca
Anton Šarišský
3. rozhodca
Stanislav Bara
Komisár
Milan Brziak
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Iskra Aréna (ŠH)
,
Svit
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Play-off -1.kolo - 1311
Iskra Svit
vs
Spišskí Rytieri
1. rozhodca
Zdenko Zubák
2. rozhodca
Ladislav Bartoš
3. rozhodca
Artjoms Ribakovs
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Richard Hlinka
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:00
ŠH Levice
,
Levice
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Play-off -1.kolo - 1309
Patrioti Levice
vs
BKM Lučenec
1. rozhodca
Martin Margala
2. rozhodca
Eduard Uhrin
3. rozhodca
Jakub Izák
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca