Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Sobota, 23. Marec 2024
Nasledujúci Deň
16:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Play off - 1.kolo - 2108
CBK Košice
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Jakub Izák
2. rozhodca
Róbert Cibulka
3. rozhodca
Matúš Čurilla
Komisár
Observer
Michal Perečinský
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
KTVŠ FF UMB, Banská Bystrica
,
Banská Bystrica
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Play off - 1.kolo - 2106
BK ŠK UMB Banská Bystrica
vs
Slávia Banská Bystrica
1. rozhodca
Jozef Stopka
2. rozhodca
Štefan Kubík
3. rozhodca
Kamila Višniarová
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
SOŠ Priemyselných technológií, Učňovská 5
,
Košice - Šaca
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Play off - 1.kolo - 2107
Young Angels Košice
vs
MBK Ružomberok
1. rozhodca
Vladimír Karnay
2. rozhodca
Lukáš Životský
3. rozhodca
Ľubomír Begáni
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Handlová
,
Handlová
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 1166
MBK Baník Handlová
vs
BC Komárno
1. rozhodca
Marek Kúkelčík
2. rozhodca
Martin Margala
3. rozhodca
Peter Gacík
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH
,
Prievidza
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 1167
BC Prievidza
vs
Inter Bratislava
1. rozhodca
Anton Šarišský
2. rozhodca
Stanislav Bara
3. rozhodca
Marek Turčin
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Levice
,
Levice
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 1168
Patrioti Levice
vs
Iskra Svit
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Peter Ženiš
3. rozhodca
Eduard Uhrin
Komisár
Observer
Petr Sudek
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:00
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 1170
Spišskí Rytieri
vs
BKM Lučenec
1. rozhodca
Zdenko Zubák
2. rozhodca
Ladislav Bartoš
3. rozhodca
Richard Sirocký
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca