Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Sobota, 2. Marec 2024
Nasledujúci Deň
16:00
MŠH Športová
,
Komárno
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 1143
BC Komárno
vs
BKM Lučenec
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Artjoms Ribakovs
3. rozhodca
Peter Bullo
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:30
KTVŠ FF UMB, Banská Bystrica
,
Banská Bystrica
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto - 2076
BK ŠK UMB Banská Bystrica
vs
CBK Košice
1. rozhodca
Martina Fanfara
2. rozhodca
Veronika Obertová
3. rozhodca
Richard Sirocký
Komisár
Observer
Michal Perečinský
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Diplomat aréna
,
Piešťany
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto - 2063
Piešťanské Čajky
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Jakub Izák
2. rozhodca
Marek Turčin
3. rozhodca
Jerguš Valachovič
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Iskra Aréna (ŠH)
,
Svit
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 1141
Iskra Svit
vs
MBK Baník Handlová
1. rozhodca
Anton Šarišský
2. rozhodca
Peter Karniš
3. rozhodca
Róbert Cibulka
Komisár
Observer
Eduard Cetl
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH
,
Prievidza
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 1144
BC Prievidza
vs
Spišskí Rytieri
1. rozhodca
Zdenko Zubák
2. rozhodca
Peter Ženiš
3. rozhodca
Vladimír Karnay
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:00
ŠH Mládežnícka
,
Trenčín
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto - 2075
BK AS Trenčín
vs
Young Angels Košice
1. rozhodca
Ladislav Bartoš
2. rozhodca
Štefan Kubík
3. rozhodca
Kamila Višniarová
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca