Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Sobota, 14. Január 2023
Nasledujúci Deň
16:00
SOŠ Priemyselných technológií, Učňovská 5
,
Košice - Šaca
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto - B1.
Young Angels Košice
vs
BAM Poprad
1. rozhodca
Zdenko Zubák
2. rozhodca
Lukáš Životský
3. rozhodca
Ľubomír Begáni
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
ŠH ARENA
,
Lučenec
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 72.
BKM Lučenec
vs
BK Inter Bratislava
1. rozhodca
Marek Kúkelčík
2. rozhodca
Jakub Izák
3. rozhodca
Eduard Uhrin
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
ŠH Koniareň, Poľná 49
,
Ružomberok
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto - A2.
MBK Ružomberok
vs
Slávia Banská Bystrica
1. rozhodca
Pavel Fuska
2. rozhodca
Richard Sirocký
3. rozhodca
Artjoms Ribakovs
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Diplomat aréna
,
Piešťany
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto - A1.
Piešťanské Čajky
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Ladislav Bartoš
2. rozhodca
Mária Donovalová
3. rozhodca
Kamila Višniarová
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Handlová
,
Handlová
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 69.
MBK Baník Handlová
vs
SPIŠSKÍ RYTIERI
1. rozhodca
Peter Ženiš
2. rozhodca
Tomáš Doušek
3. rozhodca
Marek Turčin
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Levice
,
Levice
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 70.
Patrioti Levice
vs
Iskra Svit
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Stanislav Bara
3. rozhodca
Jozef Stopka
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH
,
Prievidza
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 71.
BC Prievidza
vs
BC Komárno
1. rozhodca
Anton Šarišský
2. rozhodca
Martin Margala
3. rozhodca
Martin Hudec
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:00
SOŠ Priemyselných technológií, Učňovská 5
,
Košice - Šaca
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto - B2.
CBK Košice
vs
BK ŠK UMB Banská Bystrica
1. rozhodca
Peter Karniš
2. rozhodca
Martina Fanfara
3. rozhodca
Bruno Samuel Fáber
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca