Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Sobota, 11. December 2021
13:00
KTVŠ FF UMB, Banská Bystrica
,
Banská Bystrica
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 48.
BK ŠK UMB Banská Bystrica
vs
Young Angels Košice
1. rozhodca
Eduard Uhrin
2. rozhodca
Stanislav Bara
3. rozhodca
Richard Sirocký
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Miroslav Matejčík
StandBy rozhodca
15:00
Dom športu, Bratislava
,
Bratislava
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 45.
BK Slovan Bratislava
vs
Piešťanské Čajky
1. rozhodca
Jakub Izák
2. rozhodca
Peter Macura
3. rozhodca
Artjoms Ribakovs
Komisár
Observer
Milan Brziak
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:30
Aréna Poprad
,
Poprad
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 47.
BAM Poprad
vs
MBK Ružomberok
1. rozhodca
Peter Gacík
2. rozhodca
Mária Donovalová
3. rozhodca
Vladimír Karnay
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Petr Sudek
StandBy rozhodca
18:00
ŠC Samaria
,
Šamorín
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 46.
ŠBK Šamorín
vs
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
1. rozhodca
Veronika Obertová
2. rozhodca
Marek Turčin
3. rozhodca
Jozef Stopka
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Miroslav Kuzmiak
StandBy rozhodca
18:00
ŠH ARENA
,
Lučenec
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 49.
BKM Lučenec
vs
SPIŠSKÍ RYTIERI
1. rozhodca
Peter Ženiš
2. rozhodca
Martin Margala
3. rozhodca
Tomáš Kiss
Komisár
Observer
Richard Hlinka
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Handlová
,
Handlová
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 50.
MBK Baník Handlová
vs
Patrioti Levice
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Zdenko Zubák
3. rozhodca
Lukáš Životský
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Richard Hlinka
StandBy rozhodca
18:00
ŠH
,
Prievidza
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 51.
BC Prievidza
vs
BK Inter Bratislava
1. rozhodca
Marek Kúkelčík
2. rozhodca
Pavel Fuska
3. rozhodca
Róbert Cibulka
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Igor Pipíška
StandBy rozhodca
18:00
Iskra Aréna (ŠH)
,
Svit
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 52.
Iskra Svit
vs
BC Komárno
1. rozhodca
Anton Šarišský
2. rozhodca
Peter Karniš
3. rozhodca
Matúš Čurilla
Komisár
Observer
Eduard Cetl
Hodnotiaci
StandBy rozhodca